SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 18:43

SON HABERLER

Finale yürüyen Tek Yürek dizisi 20. bölümünde kavga ve kötü son!

Perşembe akşamları TRT1 ekranında yayınlanmakta olan Tek Yürek dizisi, 23. bölümüyle birlikte final yaparak ekrana veda edecek.

Dizinin yeni bölümünde neler olacağı merakla beklenmekte.Tek Yürek dizisinin kadrosunda Tayanç Ayaydın, Vildan Atasever, Hilmicem İntepe, Anıl Tetik, Alpay Kemal Atalan, Eslem Akar, Atakan Yılmaz, Tugay Bahşi, Arda Anarat ve Kaan Altay Köprülü’nün yer alıyor…

Dizinin 20. bölümünden özet bilgileri ve fragmanı haberimizde bulabilirsiniz.

TRT 1 izleyicilerinin büyük bir ilgiyle izlediği dizisi “Tek Yürek” 11 Temmuz Perşembe günü saat 20.00’da yirminci bölümüyle ekranlara geliyor.

21. bölümde neler yaşanacak?

İzmir’e doğru yola çıkan ekip, turnuvanın İstanbul’a alındığı aldığı haberi üzerine geri döner. Deniz hala Yiğit’e kırgın olduğu halde ona bir şans daha tanımaya karar vermiştir. Bu arada Kanada’dan gelen müjdeli haber Deniz’i çok mutlu eder, ancak Yiğit gitmek konusunda onun kadar heyecanlı değildir.

Turnuvanın ilk maçı gelip çatar. İki rakip karşı karşıya gelmenin şaşkınlığı içindedir. Kozlarını hokeyde paylaşmak için piste çıkarlar ama maç büyük bir kavgaya dönüşür ve turnuvadan diskalifiye olurlar.

Tek Yürek 20. bölüm 1. fragmanı:

Öte yandan maçı seyretmeye gelen Melda, yangından kurtardığı Deniz’i görünce, takip eder; yangının arkasındaki sırrı çözmeye kararlıdır. Melda Deniz’le yüzleşir, buna kulak misafiri olan Halit çok öfkelenir. Yiğit, Deniz’in hayatını tehlikeye atarak çizgiyi aşmıştır.

Akif hiç ummadığı bir anda hayatının aşkı ile karşılaşırken, Halit artık İlknur’a olan duygularından emindir. Sıra çocukları ve Yusuf’la konuşmaya gelmiştir, onlardan alacağı cevap, İlknur’a yapacağı teklif için son adımdır.

Tek Yürek 20. bölüm 2. fragmanı:

Melda’nın yangınla ilgili izlediği ipuçları onu Yiğit’e kadar götürecektir. Ne kadar gizlemeye çalışsa da durumu öğrenen Cem, Yiğit’le hesaplaşmaya gider. Öldüresiye kavgaya girişen iki kardeşi Deniz’in bir cümlesi durdurur. Yiğit hem çok kızgın, hem de şaşkındır. Ancak bu durum Kanada konusunda alacağı kararı kolaylaştıracaktır.

İlgili Haberler