Ana sayfa Sosyal Medya Fotoğrafların da dili vardır! Demet Özdemir paylaştı, o fotoğraf çok şey anlattı!

Fotoğrafların da dili vardır! Demet Özdemir paylaştı, o fotoğraf çok şey anlattı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Son yılların en önemli kadın oyuncularından birisi de kuşkusuz Demet Özdemir… Milyonlarca hayranı bulunan oyuncunun ünü sınırlarımıız çoktan aştı. Yurt dışında birçok ülkede büyük beğeni toplayan dizileriyle kısa sürede popüler bir yıldız haline gelen Demet Özdemir, sempatik kişiliği ile de beğenileri üzerinde topluyor.

Erkenci Kuş dizisindeki Sanem karakteri ile ününe ün katan Demet Özdemir, instagram üzerinde 8.2 milyon takipçiye sahip. Hızla hayran kitlesini artıran Özdemir’in her hali de takipçileri tarafından dikkatle izleniyor.

Yeni bir paylaşım yapan oyuncu, gülümseyen pozuyla takipçilerinin de yüzünü güldürdü. Fotoğrafların da dili vardır. Oyuncunun psikolojik durumunu çok iyi anlatan bir poz.

Bu fotoğrafta da ünlü oyuncu hem mutlu hem huzurlu hem de enerjisinin yüksek olduğunu anlatıyor.

Özdemir, “Not: Gülümseyin” ifadesiyle de dikkat çekti.

Ünlü oyuncunun hayranı “Senin mutluluğun bizim mutluluğumuz Demet’im” diye yazdı.

Takipçileri, oyuncunun hep gülmesini istediklerini onu bu halde görmekten çok memnun olduklarını belirtin yorumlarda bulundu.

Paylaşım 4 saat içinde 300 binin üzerinde beğeni aldı.

İşte o paylaşım:

Not : gülümseyin ?

Demet Özdemir ayrıca instagram hikaye bölümünden aşağıdaki pozunu paylaşarak, hala yorgunluk attığını, dinlenmekte olduğunun anlatıyor.