Ana sayfa Sosyal Medya Fox TV’nin yeni dizisi Gizli Saklı’nın setinden gelen fotoğraflar heyecan yaratıyor!..

Fox TV’nin yeni dizisi Gizli Saklı’nın setinden gelen fotoğraflar heyecan yaratıyor!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Yeni neslin iki başarılı oyuncusu Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı’nın partner olduğu Gizli Saklı adlı dizisinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.

İki ünlü oyuncunun birlikte rol alacağının hayranları tarafından duyulmasından itibaren ikili arasındaki uyum da merak edilir olmuştu.

Yapımcılığını Yağmur Ünal’ın sahibi olduğu No: 9 Productions’ın üstlendiği Gizli Saklı’da her iki oyuncu da iki farklı isimle izleyici karşısına çıkacak. Halit Özgür Sarı’yı ‘Levent’ ve ‘Pamir’, Sinem Ünsal’ı ise ‘Naz’ ve ‘Yaz’ isimli karakterlerde izleyeceğiz.

Sinem Ünsal instagram hesabında partneriyle yeni bir fotoğraf paylaştı. Bu paylaşım iki oyuncunun hayranlarını da fazlasıyla heyecanlandırdı.

Fox TV'nin yeni dizisi Gizli Saklı'nın setinden gelen fotoğraflar heyecan yaratıyor!.. 7

Güzel bir uyum yakaladıkları görülen Ünsal ile Sarı Fox TV’de yayınlanacak Gizli Saklı ile adlarından çok söz ettireceğe benziyorlar.  Dizinin adı ilk başta Gizli Aşk olarak açıklanmıştı ancak daha sonra Gizli Saklı olarak değiştirildi.

İki polisin hikayesinin anlatıldığı Gizli Saklı’da ayrıca Şebnem Sönmez, Şinasi Yurtsever, Tardu Flordun, Ece Dizdar, Bülent Emrah Parlak, İdris Nebi Taşkan, Selçuk Borak, Fulden Akyürek ve Ersel Şibil rol alıyor.

ATV’nin Kardeşlerim dizisinden ani bir şekilde ayrılan Halit Özgür Sarı ile Mucize Doktor dizisinde canlandırdığı ‘Nazlı’ karakteriyle büyük bir çıkış yakalayan ancak sonraki dizisi Elbet Bir Gün kısa süren Sinem Ünsal partnerliği şimdiden merak konusu oldu.