SON DAKİKA
6 Şubat 2023 22:38

SON HABERLER

Fragmanlarda bile hayran bırakan bir Burak Deniz resitali! Maraşlı bomba gibi geliyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – atv’nin 2021 yılı sürprizlerinden ilki Akıncı dizisi olmuştu. İkinci sürpriz ise 11 Ocak Pazartesi akşamı başlayacak olan Maraşlı… Burak Deniz ile Alina Boz’un başrolünde yer aldığı dizinin güçlü bir hikayesi var. Fragmanlara bile yansıyan Burak Deniz’in etkili oyunculuk performansı da hayranlarını heyecana sürüklüyor.

Maraşlı dizisinin ilk bölümü 11 Ocak akşamı yayınlanacak ve ekranda da müthiş bir reyting yarışı yaşanacak… Sefirin Kızı, Yasak Elma, Çukur ve Uyanış Büyük Selçuklu dizileri, kendi kitlesini oluşturan yapımlardan. Yani hepsi de sağlam hikayesi ve oyunculuk performansları olan güçlü diziler. Ancak Maraşlı da bu 4 yapımdan izleyici kopartabilecek kadar kaliteli bir yapım olarak duruyor.

Dizinin yayınlanan fragmanlarında Burak Deniz etkisinin yanı sıra, hikayenin de farklılığı hemen dikkat çekiyor. Pazartesi akşamını iple çekin büyük bir izleyici kitlesi var. Maraşlı dizisinin ilk bölüm sonuçları da çok merak ediliyor. Pazartesi rekabetine yeni bir soluk getirecek olan Maraşlı’nın büyük bir çıkış yapması ise kimseyi şaşırtmayacaktır.

“Bu kadar mı bir insan bir role yakışır” diye yorum bırakan dizi hayranları, Burak Deniz’in yanı sıra Alina Boz’un dikkat çeken performansıyla ilgiyi artırdığını belirten yorumlar yapıyor. Sosyal medyada Maraşlı dizisi büyük bir heyecan kasırgası oluşturdu. Fragmanları döndürüp döndürüp baştan izleyenler bile var.

İşte Maraşlı dizisiyle ilgili diğer detaylar:

Özel Kuvvetler’den ayrılma eski bir asker olan Maraşlı, açtığı sahaf dükkanı ile hayatını geçirmek istemektedir. Gözüpek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı’nın hayatının dönüm noktası, kızı Zeliş’in vurulduğu gündür. Tek amacı, hasta olanı kızını hayata döndürmek olan Maraşlı, evladına yaşatılan büyük acıyı unutamamaktadır. Bir gün sahaf dükkanından içeri dünyalar güzeli Mahur Türel girer ve Mahur o gün istemeden bir olaya karışır. Maraşlı, Mahur’un hayatını kurtarır. Ve o gün kaderleri birbirine bağlanır.

Dizide başarılı oyuncu Burak Deniz ‘Maraşlı’, Alina Boz ise ‘Mahur’ karakterine hayat veriyor. Maraşlı’nın görkemli oyuncu kadrosunda ayrıca; Kerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Ahmet Varlı, Cemil Büyükdöğerli, Abdül Süsler, Melis İşiten, Cengiz Sezgin ve Neslihan Acar rol alıyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler