SON DAKİKA
28 Ocak 2023 09:57

SON HABERLER

Gaye Gürsel için Arka Sokaklar dizisinde karar verildi!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Arka Sokaklar dizisinde Özgür Ozan’ın canlandırdığı Hüsnü Çoban karakterinin etrafı bir hayli boşaldı… Önce Suat karakteri gitti, ardından da Metin… Dizinin 15. sezon finalinde ise Zeliş ile Tekin karakterlerinin de artık hikayede yer almayacağı ortaya çıktı.

2 yıllık ayrılığın ardından Metin karakterine hayat veren Furkan Göksel’in yeniden diziye dönecek olması bir teselli olarak dikkat çekiyor. Hüsnü Çoban karakterinin içinin fazla boşaltılmaması için etrafındaki karakterlerin korunması önemliydi. Bu noktada Erler Film, Esra karakterini canlandıran Gaye Gürsel ile ilgili olumlu bir karar aldı.

Esra karakterinin hikayede devam etmesi kararı verildi ve Gaye Gürsel ile de sözleşme yenilendi. 2004 yılından bu yana setlerde yer almakta olan Gürsel, birçok farklı rolde yer aldı.

İşler Güçler dizisindeki Feride karakteri ile akıllara takılan oyuncu, Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde ise uzunca bir süre Safiye karakterine hayat verdi.

En son 50 m2 isimli Netflix dizisinde izlediğimiz Gaye Gürsel, son olarak Arka Sokaklar’da Esra karakteri ile izleyicilerin karşısına çıktı. Dizinin 15. sezonunda yolları bir şekilde Hüsnü Baş komiser ile kesişen Esra karakteri izleyiciler tarafından da beğenilmişti.

Eylül ayında 16. sezonu başlayacak olan Arka Sokaklar da Gaye Gürsel’in rolüne devam edeceği ortaya çıktı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler