Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Gecenin Ucunda dizisi sete çıktı, heyecan katlanarak arttı!

Gecenin Ucunda dizisi sete çıktı, heyecan katlanarak arttı!

tarafından ker_def

TMC Film’in yapımcılığını üstlendiği, Âlim Yapım’ın ortak yapımcı olarak yer aldığı, yakında Star’da yayınlanmaya başlayacak ‘Gecenin Ucunda’ dizisi sete çıktı. Uzun süredir merakla beklenen dizinin Temmuz sonunda sete çıkması bekleniyordu.

Ancak dizi ekibi kısa bir gecikmenin ardından sette çalışmalara başladı. Dizi ekibi ve oyuncuları setin ilk gününde neşeli bir ortamda bir araya gelirken, yeni sezonda televizyon dünyasına damgasını vurmaya hazırlanan proje için heyecan yüksekti.

Peride Celal’in “Gecenin Ucunda” isimli romanından uyarlanan mücadele içinde bir aşk hikayesi… Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu ikilisi, Fatih Harbiye dizisinden 8 yıl sonra yeniden bir projede birlikte rol alıyor. Ünlü çift bu nedenle de heyecanlı. Ayrıca dizinin yapım ortağı olmaları da  Gecenin Ucunda dizisini ünlü çift için daha da anlamlı kılıyor.

Yönetmenliğini Barış Erçetin üstlendiği, senaryosu Başar Başaran ile Emre Özdür’a ait olan ‘Gecenin Ucunda’nın  dizisinde etkileyici bir oyuncu kadrosu bir araya geldi. İşte dizinin tüm oyunu kadrosu: “Neslihan Atagül, Kadir Doğulu, Zuhal Olcay, Tuba Ünsal, Bertan Asllani, Özge Özder, Kaan Taşaner, Bestemsu Özdemir, Levent Özdilek, Ebru Aykaç, Şencan Güleryüz, Aysun Metiner, Gonca Yakut, Aleyna Özgeçen, Abdulkerim İlhan, Hazal Şenel, Seyda Bayram, Cem Avnayim, Tugay Bahşi, Ufuk Tevge, Kuzey Kaya, Ubeyt Ünal, Oya Ünal.”

Star ekranında seyirci ile buluşmaya hazırlanan “Gecenin Ucunda”, iş hayatında mutlu olamayıp başkalarını iyileştirmenin peşine düşen Macide’nin kendisini bulmak için çıktığı yolda aşkla sınanıp daha önce hiç tanık olmadığı bir dünyanın içine girmesini konu alıyor.

‘Gecenin Ucunda’ yeni sezonda STAR’da.