SON DAKİKA
5 Aralık 2022 15:00

SON HABERLER

Gecenin Ucunda dizisinde Macide ile Kazım’ın kesişen hayatları çok etkileyecek!

Star’ın merakla beklenen ‘Gecenin Ucunda’ dizisi ilk bölümüyle çarşamba akşamı başlıyor. Peride Celal’in aynı adlı romanından uyarlanan ‘Gecenin Ucunda’, Macide’nin kendisini bulmak için çıktığı yolda aşkla sınanıp daha önce hiç tanık olmadığı bir dünyanın içine girmesini konu alıyor.

Macide ile Kazım’ın hikayesinin şans eseri kesişmesi, ikisinin de hayatlarını tahmin edemeyecekleri şekilde değiştirecek. İçindeki sesi dinleyip ‘şifa’ dağıtmak için yola çıkan Macide ile iş hayatındaki başarısını kişisel hayatına taşıyamayan ‘Kazım’ın öyküsü izleyicileri ekran başına kilitleyecek.

TMC Film’in yapımcılığını üstlendiği, Âlim Yapım’ın ortak yapımcı olarak yer aldığı, sezonun en iddialı yapımlarından biri olan ‘Gecenin Ucunda’, büyülü dünyasının kapılarını çarşamba akşamı Star’da açıyor. Tanıtımlarıyla büyük merak uyandıran dizide Neslihan Atagül Doğulu ‘Macide’, Kadir Doğulu ise ‘Kazım’ karakterine hayat verecek.

5 Ekim Çarşamba akşamı ekrana gelecek dizinin ilk bölümünün konusu ise şöyle; Yoksul bir ailede büyüyen Macide, psikoloji alanında eğitim almış ama iş hayatında mutlu olamamıştır. Başkalarına iyi gelme ve şifa vermenin peşinden giden Macide’nin hayatı Işık Ailesi’yle tanıştıktan sonra tamamen değişecektir.

Yeni tanıştığı Ahmet (Sarp Levendoğlu) kendisine delice bir tutkuyla aşık olur fakat Macide, ülkenin en akıllı ve başarılı iş adamı olarak anılan ve Ahmet’in ağabeyi Kazım’dan (Kadir Doğulu) etkilenir. Karşılıklı olarak yaşanan bu hislerin önündeki en büyük engel ise Kazım’ın evli olmasıdır. Macide’nin gelişiyle Işık Ailesi’nde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Yönetmenliğini Barış Erçetin üstlendiği, senaryosu Başar Başaran ile Emre Özdür’a ait ‘Gecenin Ucunda’nın oyuncu kadrosunda şu isimler bulunuyor:

“Neslihan Atagül Doğulu, Kadir Doğulu, Sarp Levendoğlu, Zuhal Olcay, Tuba Ünsal, Özge Özder, Bertan Asllani, Kaan Taşaner, Bestemsu Özdemir, Levent Özdilek, Ebru Aykaç, Şencan Güleryüz, Aysun Metiner, Gonca Yakut, Aleyna Özgeçen, Abdulkerim İlhan, Hazal Şenel, Seyda Bayram, Cem Avnayim, Tugay Bahşi, Ufuk Tevge, Kuzey Kaya, Ubeyt Ünal, Oya Ünal..”

Masalsı aşk hikayesiyle ‘Gecenin Ucunda’ 5 Ekim Çarşamba Star’da…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler