Ana sayfa TV Programları Gelinim Mutfakta 20 Mart Cuma 485. Bölümde gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 20 Mart Cuma 485. Bölümde gün birincisi kim oldu?

tarafından ker_def

Gelinim Mutfakta 485. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Ezgi Yıldırım ve Hatice Karabulut aldı! Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı!

Fatih Ürek’in sunuculuğunu üstlendiği programın 20 Mart Cuma günü yayınlanan haftanın finalinde yaşananları videoda bulabilirsiniz. Günün en düşük puanını alan gelini 4 puan ile Rumeysa hanım oldu.Günün en düşük ikinci puanını alan ismi 12 puan ile Elif hanım oldu. Günün en yüksek puanını alarak çeyrek altını kazanan isim 18 puanla Hatice hanım oldu. Ezgi hanım ise 13 puanda kaldı.

Yağnur, Ezgi’ye gönderdiği mesaj ile herkesi şoke etti! Ezgi’nin önceki bölümlerde söylediklerine sinirlenen Yağnur, video mesaj yollayarak ağır ifadelerde bulundu. Ezgi’yi kıskançlıkla suçladı. Ezgi ve diğer gelinler videoyu ağızları açık bir şekilde büyük şaşkınlıkla izlediler. Ezgi ile Reyhan Hanım, Yağnur’a aynı sertlikte yanıt verdiler…

Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma!

Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30’da Kanal D’de!