SON DAKİKA
21 Eylül 2019 00:07

SON HABERLER

Gelinim Mutfakta 3 Eylül Salı 342. Bölümde gün birincisi kim oldu?

Kanal D ekranında yayınlanmakta olan Gelinim Mutfakta 342. Bölümüyle 3 Eylül Salı günü ekrandaki yerini aldı. Programın bugünkü bölümünde gerilimli anlar yaşandı. Detayları haberimizin devamında okuyabilirsiniz. Bugün gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı!

Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Ezgi Yıldırım ve Yağmur Minaz aldı! Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı! Fatih Ürek, kazanan ismi açıkladı.Günün en düşük puanını alan gelin 4 puan ile Hatice oldu. Günün en düşük puanını alan ikinci gelin 8 puan ile Elif oldu.

Günün en yüksek puanını alarak çeyrek altını kazanan isim 17 puan ile Ezgi hanım oldu. Yağmur 13 puanda kaldı.Ezgi hanım 57. çeyrek altınını kazandı.

3 Eylül Salı günü ekrana gelen 342. bölümde başka neler yaşandı?

Elif neden ağladı?

Elif, kaynanaların tavırları yüzünden gözyaşlarına boğuldu!

Elif, kaynanaların stratejik puanlamasının kurbanı oldu. Günün yarışma konusu olan “Güveçte Mantarlı Tavuk”u tadıp, puan veren kaynanalar lif’in sinirlerinin bozulmasına neden oldular. Önce Reyhan Hanım 1’leri sıraladı, sonra Hüsniye Hanım. Kaynanası Çiğdem Hanım’dan da 1 puan alınca ağlamaya başladı. Kaynanaların inatlaşması yüzünden hakkının yendiğini iddia etti. Bu duruma büyük tepki gösterdi ve olayın baş kahramanları ile sert bir tartışmaya girdi. Sonrasında kaynanalar birbirlerini suçlayarak ve hakaretvari açıklamalarla birbirlerine girdiler. Tansiyon ve sesler iyice yükseldi…

Yağmur, hem kaynanasına hem de diğer gelinlere esti gürledi!

Yeni yarışmacı Yağmur agresif tavırlarıyla olay oldu. Olaylar ilk önce kaynanalar odasında başladı. Eşinin resimlerini odaya yerleştiren kaynanası Necla Hanım ile tartıştı. Resimleri odadan almak isteyen Yağmur’a, Necla Hanım tepki gösterdi. Aralarındaki gergin durum diğer kaynanaları çok şaşırttı. Sonra Ezgi ile tartışmaya başladı. Ezgi ona “Yeni gelen!” diye hitap edince üzerine yürüdü ve onu sert bir dille ikaz etti. Kendisine adı ile seslenmesini istediği Ezgi ile burun buruna büyük bir tartışma yaptı. Daha sonrasında ise, Çıktısını aldığı remi ve üzerinde ismi yazan kağıtları gelinlerin masasına sert bir şekilde koydu. İsminin ezberlenmesini istediği gelinler bu davranışından dolayı ona büyük tepki gösterdiler.

İlgili Haberler