SON DAKİKA
20 Haziran 2019 08:21

SON HABERLER

Gelinim Mutfakta bugün 12 Haziran Çarşamba 318. Bölümde gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 318. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı!
Gün toplamında kaynanaların verdiği ilginç puanlama sonrasında tüm gelinlerin puanları birbirine yakındı! Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı!  Fatih Ürek bu ismi açıkladı. Gülcan hanım günün en yüksek puanını alarak çeyrek altının sahibi oldu. Videodan tüm detayları izleyebilirsiniz.

Gelinim Mutfakta yarışmasında bugün neler yaşandı?

Gelinim Mutfakta 318. Bölümde Hüsniye Hanımın ellerini kendisine doğru sürekli yakın kullanmasından rahatsızlık duyan Besime Hanım. herkesi şaşırtan bir sertlikte tepki verince ikili arasında tansiyon yükseldi!

Naif bir kişilik olarak bilinen Besime Hanım, yarışmaya yeniden katılan Hüsniye Hanımın sürekli olarak ellerini kendisine yakın olarak konuşmasından rahatsızlık duyduğunu dile getirmişti. Bu bölümde de Hüsniye Hanım, gün sonu değerlendirmesindeki tartışmaların hararetlenmesi ile ellerini Besime Hanıma yakın kullanmaya başladı. Konuşmalar sırasında da ikili arasında tansiyonun yükseldiği tartışma yaşanmıştı. Besime Hanım daha fazla dayanamadı ve Hüsniye Hanıma sesini yükselterek “Elini çek!” diye bağırarak herkesi şok eden sert bir tepki verdi. Hüsniye Hanım da, Besime Hanımın bu sert çıkışının altında kalmadı ve aynı sertlikte karşılık verince ortalık karıştı…

İlgili Haberler