SON DAKİKA
19 Eylül 2022 02:16

SON HABERLER

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Sadi ile Songül arasında tatlı atışmalar artıyor!

SHOW TV’nin BKM imzalı dizisi ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin yarın akşam ekrana gelecek yeni bölümünden ön izleme sahnesi yayınlandı. Sadi ile Songül arasındaki tatlı atışmaların izleyenleri gülümsettiği sahnede Sadi, “Dünde olan ne varsa dünde kaldı cancağızım” sözleriyle Songül’ü sakinleştirmeye çalışıyor.

Ertan Saban, Devrim Özkan ve Özge Özberk’in başrollerinde yer aldığı dizinin beşinci yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla bekleniyor. Her hafta reytinglerini artırarak ilerleyen ve izleyicilerden de güçlü bir geri dönüş alabilen Show TV dizisinde hem hüzünlü hem de hareketli sahneler bulacaksınız.

Geçmişiyle tüm bağlarını koparıp yeni bir sayfa açtığını düşünen Sadi Payaslı, Derya’yı görünce ne yapacağını bilemez. Payaslı geçmişiyle geleceği arasında sıkışmışken aynı esnada Derya ve Songül’ün bir deniz kenarında onun için gözyaşı döktüğünden habersizdir. Avukatından davasıyla ilgili iyi haber bekleyen Melek belirlenen duruşma tarihiyle neye uğradığını şaşırır.

Melek ıslahevine dönme ihtimali ortaya çıkınca kendisi ve ilişkisi hakkında bir karar verir. Mert okuldan ayrılma ihtimaline karşılık Gizem’le son kez konuşmak için genç kızın evine gider. Fakat Gizem’in kapısına gelen tek kişi Mert değildir. Araz’la giriştikleri kavgada Gizem ilk kez taraf tutacaktır. Aylin eve dönüşü onuruna düzenlenen partiye arkadaşlarını da çağırır.

Kira borcunu ödeyebilmek için herkesten gizli işe giren Gizem, bu partide garson olarak görevlendirilince ortalık iyice karışır.

Proje tasarımı ve senaryosu Gani Müjde’ye ait ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin oyuncu kadrosunda Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Ayşe Kırca, Sanem Babi, Onur Özer, Rojbin Erden, Ali Berge, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez gibi deneyimli ve genç isimler bir arada.

‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, yeni bölümüyle yarın akşam saat 20.00’de SHOW TV’de.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler