SON DAKİKA
3 Aralık 2022 22:02

SON HABERLER

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin sert adamı Mustafa Açılan’ın hayatında büyük bir hayali var!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Mustafa Açılan 2016 yılından bu yana dizilerde ve sinema filmlerinde yer alan, birbirinden çok farklı karakterleri canlandıran ve sert imajıyla da dikkatleri çeken genç oyunculardan birisi oldu.

Kanıt Ateş Üstünde isimli dizi ile başladığı oyunculuk yolculuğunda, Bir Zamanlar Çukurova dizisindeki Veli karakteri ile çok dikkat çeken genç oyuncu, en son Teşkilat isimli TRT1 dizisinde Çetin karakteriyle de geniş bir hayran kitlesinin beğenisini kazanmıştı.

Mustafa Açılan, bugüne kadar yer aldığı projelerde elde ettiği deneyim sonucunda Show TV’de yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi isimli dizinin en önemli karakterlerinden Araz’ı başarıyla canlandırıyor.

Mustafa Açılan dizide sert sahnelerle dikkatleri üzerine çekiyor. Bu sert sahnelerde de çok iyi bir oyunculuk sergileyen Açılan, gerçek yaşamda böyle birisi olmadığını söyledi.

Oyuncu Araz karakteri ile benzerliği sorulduğunda ise, “Asla öyle bir insan değilim. Benzerliklerimiz var ama bire bir o değil tabii ki” şekilde konuştu. Kariyerinde en büyük hedefinin Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü oynamak olduğunu ifade eden Açılan, şöyle konuştu: “Bu ülkenin en sevdiği insandır herhalde onu oynamak isterim. Mustafa Kemal Atatürk tabii ki.”

Atatürk dizisi için bir süredir çalışmalarını sürdüren Aras Bulut İynemli ve diğer Atatürk rollerini oynayanlar hatırlatılınca ise Mustafa Açılan, şöyle konuştu:

“Biliyorum ve hepsinin nasıl çalıştıklarının haberini de alıyorum. Gerçekten onlara da çok saygı duyuyorum. Gerçekten hak ettiği emeği hepsi gösteriyor. İnşallah bir gün bana da nasip olur.”

Yurt dışı hedefinin şu anda olmadığını ve Türkiye’de yapılabilecek her şeyi yapmayı hedeflediğini daha sonra yurt dışını düşünebileceğini anlatan Mustafa Açılan, dizideki arkadaşları ile birlikte doğum gününü de büyük bir mutlulukla kutladı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler