SON DAKİKA
9 Şubat 2023 02:32

SON HABERLER

Gizem Karaca, Bergüzar Korel, Bade İşçil ve Başak Daşman’ın ortak sevinci

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncuların tatil maceralarından yeni fotoğraflar ortaya çıktı. Instagram hesaplarından paylaşımda bulunan Gizem Karaca, Bergüzar Korel, Bade İşçil ve Başak Daşman ne kadar mutlu ve huzurlu olduklarını gösteren pozlarıyla dikkat çektiler. 4 ünlü oyuncu da tatilin keyfini çıkartırken, hayranlarına da pozitif enerji aşıladılar.

Dizi çekimleri olmadığı dönemde İzmir’de yaşayan Gizem Karaca, denizde yüzünü yıkamanın keyfini takipçileriyle paylaştı. Oyuncu, “Sabah yüzünü denizde yıkamak, saat 7:30” notuyla göz doldurdu. Ünlü oyuncunun fit hali ve huzuru da dikkat çekiciydi.

Eşi Halit Ergenç, oğulları Ali ve Han ile birlikte tatile çıkan Bergüzar Korel de teknede mutluluk pozları verdi. Ünlü oyuncunun özgür ruhu yansıtan hali takipçilerinden binlerce beğeni aldı.

Bade İşçil de yaz aylarının keyfini çıkartıyor. Ünlü oyuncu hem eğlendiğini hem de mutluğu olduğunu anlatan paylaşımı ile takipçilerinden beğeni aldı.

İstanbul’da bulunan Başak Daşman ise kano ile denize açıldı.Ünlü oyuncunun mutlu halleri ve fit vücudu dikkatlerden kaçmadı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler