SON DAKİKA
28 Eylül 2022 12:20

SON HABERLER

Gonca Vuslateri hayranlarına büyük müjde!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Yetenekli oyuncu Gonca Vuslateri çok uzun zamandır herhangi bir dizi projesinde yer almıyor. En son Fox TV’de yayınlanan Uzak Şehrin Masalı dizisi için ismi geçen ancak son anda projeye dahil olmaktan cayan Vuslateri bir sinema filmi projesiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Buna göre Gonca Vuslateri Her Şey dahil isimli sinema filminde rol alacak. Yetenekli oyuncu başrolü Gürgen Öz’le paylaşacak. Her Şey Dahil isimli komedi türündeki filmin çekimlerine Datça’da başlandı.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre filmin yapımcılığını Sacro Film Metin Özcan, kreatif yapımcılığını ise Hande Alpaslan üstleniyor. Filmde ayrıca Hakan Bilgin, Nikki Wild, Kaan Yılmaz, Aslı Bankoğlu, Tuncay Beyazıt, Gülnihal Demir, Yağmur Ün ve Gökhan Tevek gibi ünlü isimler yer alıyor. Yönetmenliğini Hakan Eser’in üstlendiği filmin hikayesi bir adada geçiyor.

Gonca Vuslateri çok uzun süredir herhangi bir dizide rol almıyor. En son 2018 yılında Tehlikeli Karım dizisinde izlediğimiz yetenekli oyuncu geçtiğimiz kış koronavirüse yakalanmış ve bacağı yanarak hastanelik olmuştu.

2018 yılından bu yana bir projede yer almayan oyuncunun adı yaz ortasında, Fox TV’de yeni başlayacak olan Uzak Şehrin Masalı dizisiyle anılmıştı. Ancak oyuncu dizi çekimleri başka projelerle çakışınca ekipte yer almaktan vazgeçmişti. Gonca Vuslateri’nin son anda kadrodan ayrılmasından sonra Begüm Birgören başrole adını yazdırmıştı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler