SON DAKİKA
29 Ocak 2023 18:46

SON HABERLER

Gönül Dağı dizisinde herkesin beklediği haber geldi!

Gönül Dağı dizisinin yeni bölümleri Cumartesi akşamları izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. İkinci sezonunda yine etkili sahnelerle izleyicileri memnun eden Gönül Dağı dizisinde herkesin beklediği o haber geldi… Dilek ve Taner’e sürpriz nişan töreni diziye yeniden mutluluk getirecek.

Dilek ve Halime arasında buzlar eriyecek mi? Amcaoğulları, uçan araba icadı için yatırımcı bulabilecek mi? Kenan, ailesini bulabilecek mi? Gönül Dağı dizisinin 30 Ekim Cumartesi akşamı yayınlanacak olan 38. yeni bölümünde neler yaşanacağı ortaya çıktı. İşte yeni bölümden tüm detaylar:

“Dilek ve Taner’in nikah tarihi almalarıyla evlilik işleri hız kazanmıştır. Öte yandan Halime, son zamanlarda yaşananlardan dolayı Dilek’in gönlünü almak için sürpriz bir nişan hazırlar. Halime ve Dilek arasındaki buzlar eriyecek mi?

Uçan araba için yatırımcı aramaya çıkan amcaoğulları, kasabaya bir çağrıda bulunur. Bu çağrıya tek cevap veren Selami’dir. Amcaoğulları amacına ulaşabilecek mi?

Döndü, yanlış mendili aldığını fark edince sağlık ocağına gelir ve mendili bir hemşireye bırakır. Öte tarafta Kenan da mendili ararken mendil bir şekilde ona gelmiştir. Kenan mendili getirenin kim olduğunu bulmaya çalışacaktır…

Gönül Dağı’nın başrollerini Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan paylaşıyor. Ayrıca sanat dünyasının usta isimleri dizide rol alıyor. İşte Gönül Dağı dizisinin oyuncu kadrosu: “Ecem Özkaya, Semih Ertürk, Cihat Süvarioğlu, Nazlı Pınar Kaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hazal Çağlar, Serkan Kuru, Hüseyin Sevimli, Çiğdem Aygün, Ulviye Karaca ve Zümre Meğreli.”

Gönül Dağı 38. Bölümüyle 30 Ekim Cumartesi saat 20.00’de TRT 1’de…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler