Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Gönül Dağı dizisine bu sezon üçüncü oyuncu transferi gerçekleşti!

Gönül Dağı dizisine bu sezon üçüncü oyuncu transferi gerçekleşti!

tarafından ker_def

Gönül Dağı dizisinin ilk sezon finalinde diziye veda eden isim Serdar karakterini canlandıran Utku Ateş olmuştu. İkinci sezon kadrosu açıklandığında genç oyuncunun isminin ekipte yer almaması hayranları çok üzmüştü. Dizinin yeni sezonunda 3 yeni oyuncu bulunuyor.

Bu oyunculardan ilki Serkan Kuru… Doktor Kenan olarak hikayede yer almaya başlayan Serkan Kuru, dikkatleri çeken bir isim oldu. Diziye ikinci transfer ise Meryem karakterinde Sevilay Gültekin olarak ortaya çıktı. TRT1’den yapılan duyuruda yeni bir transfer daha gerçekleştirildiği ifade edildi. Burak Haktanır, TRT 1’in Sevilen Dizisinde “Minibüsçü Hamdi” karakteri ile yerini aldı.

Gönül Dağı dizisine bu sezon üçüncü oyuncu transferi gerçekleşti! 8

Her hafta TRT 1 ekranlarında izleyicilerin gözdesi olan Gönül Dağı ailesine usta bir sanatçı daha katıldı. Burak Haktanır, dizide “Mezarcı İlyas”ın oğlu “Minibüsçü Hamdi” karakterini canlandıracak.

Daha önce TRT 1’de yayınlanan “Çırağan Baskını”, “Sevda Kuşun Kanadında”, “Mehmetçik Kut’ül Amare” ve “Payitaht Abdülhamid” dizilerinde rol alan Haktanır’ı, Gönül Dağı’nın 2 Ekim Cumartesi akşamı yayınlanacak 34. Bölümünde izleyeceğiz.

Gönül Dağı dizisine bu sezon üçüncü oyuncu transferi gerçekleşti! 9

Dolmuşçu Sefer’le (Ferdi Sancar) birlikte katıldığı minibüs ihalesini, babası “Mezarcı İlyas”la birlikte kazanan Hamdi, Gedelli’de dolmuş şoförlüğüne başlar. Ancak Hamdi’yi kasabada hiç ummadığı sürprizler beklemektedir.

Başta Çaycı Rıfat (Hüseyin Sevimli) olmak üzere tüm kasaba halkı çok sevdikleri Dolmuşçu Sefer’in yanında yer alır. Hamdi, kendisine tavır alan Gedelli sakinleriyle başa çıkabilecek mi? Dolmuşçu Sefer ve kasabanın yeni minibüs şoförü Hamdi arasındaki gerginlik sona erecek mi? Karıncayı bile incitmeyen, kimseye kötülüğü dokunmayan iyi kalpli Sefer, yeniden işine kavuşabilecek mi? Gedelli’de işe başladığı gün ‘istenmeyen adam’ ilan edilen Hamdi, kendini kasaba halkına sevdirebilecek mi?

Gönül Dağı’nın önümüzdeki haftalarda yayınlanan bölümlerinde izleyeceğiz.

Berk Atan, Gülsim Ali İlhan’ın başrolleri paylaştığı Gönül Dağı’nda, Ecem Özkaya, Semih Ertürk, Cihat Süvarioğlu, Nazlı Pınar Kaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hazal Çağlar, Serkan Kuru, Hüseyin Sevimli, Çiğdem Aygün, Ulviye Karaca, Zümre Meğreli ve Burak Haktanır rol alıyor.