SON DAKİKA
30 Ocak 2023 22:08

SON HABERLER

Gönül Dağı dizisine veda eden ünlü oyuncu, Cam Tavanlar’da şaşkına çevirdi!

Show TV’nin Cam Tavanlar dizisinden bilgiler gelmeye devam ediyor. Yeni bir gelişme de Gönül Dağı dizisi hayranlarının çok sevdiği Serdar karakterine hayat veren Utku Ateş’in Cam Tavanlar dizisinde ilk kez gözükmesi. TRT1 ekranında geçtiğimiz Cumartesi akşamı sezon finali yapan Gönül Dağı dizisinin sevilen karakteri Serdar, Elif’e yazdığı veda mektubu ile hayranları çok üzmüştü.

Utku Ateş’in diziden tamamen ayrılıp ayrılmadığı belli değil ama Serdar ile Elif aşkının ortada kalması izleyicileri rahatsız etti. Utku Ateş, Show TV’nin yazlık dizisi Cam Tavanlar’a geçti. Bu dizide aşçı rolünde izleyeceğimiz Utku Ateş, yeni karakter ile hayranlarını şaşırtacak gibi duruyor. Ateş, yaz sezonu bitince Gönül Dağı dizisine yeniden döner mi, henüz net değil.

Show TV ekranlarında yaz sezonuna yeni bir soluk getirecek, Ojo Pictures imzalı ‘Cam Tavanlar’dan diziye dair heyecanı artıracak bir tanıtım daha izleyiciyle buluştu. 9 Haziran Çarşamba akşamı ekran yolculuğuna başlayacak olan ‘Cam Tavanlar’ın yeni tanıtımında dizinin birbirinden renkli karakterlerine dair ilk ipuçları veriliyor.

Show TV’nin Ojo Pictures imzalı dizisi ‘Cam Tavanlar’ için geri sayım sürerken diziden heyecan yaratan yeni tanıtım yayınlandı. Başrollerinde genç kuşağın gözde oyuncuları Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın yer aldığı dizi, yaz sezonunda izleyenlerin içini ısıtacak romantik ve farklı bir hikaye sunmaya hazırlanıyor. Dizinin birbirinden ilgi çekici karakterlerinin karşı cins hakkındaki düşüncelerinden kesitler sunulduğu tanıtımda, kadınlar ve erkekler arasında yaşanacak sert rekabetin de sinyalleri veriliyor.

Kerem Çatay ve Ömer Özgüner yapımcılığındaki ‘Cam Tavanlar’ın senaryosu Meriç Acemi’nin kaleminden çıkarak Fehmi Öztürk’ün rejisiyle buluşuyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın yanı sıra Hatice Aslan, Utku Ateş, Ahmet Melih Yılmaz, Beril Kayar, Ayten Soykök, Mehmet Bilge Aslan, Şifanur Gül, Alper Kut, Aziz Caner İnan, Gizem Erdem, İsmail Karagöz, Şehnaz Bölen Taftalı ile Cevdet Arıcılar gibi başarılı isimler yer alıyor.

‘Cam Tavanlar’, 9 Haziran Çarşamba akşamı saat 20.00’de Show TV’de başlıyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler