SON DAKİKA
25 Nisan 2019 10:47

SON HABERLER

Görelim artık neymiş şu Pandora’nın Kutusu! Ufak Tefek Cinayetler, ters köşelerle geliyor!

Televizyongazetesi/Detay
Star TV’de bu akşam 37. bölümü yayınlanacak olan Ufak Tefek Cinayetler’de, çok ilginç anlara şahit olacağız.

Başrollerinde Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil ve Tülin Özen’in oynadıkları Ufak Tefek Cinayetler’de Osman Sonant ve Ushan Çakır’ın oynadıkları Emre ve Kerim, artık harekete geçiyor.

Sezon başından beri gizemli yanları sürekli ön plana çıkarılan ama izleyicilerin ‘Hala bir şey görmedik, bir numara yok’ dedikleri iki karakter, Sarmaşık’ı yakmaya kararlı.

İşte şimdi Sarmaşık’taki asıl savaş başlıyor! Sezon tanıtımda Oya’nın söylediği ve daha önceki ufak tefek tartışmaların üstüne büyük olayların yaşandığı dönem başlayacak!

İzleyici, Ufak Tefek Cinayetler’de artık daha çok aksiyon görmek ve özellikle başlangıçta çok şişirilen Kerim’in marifetlerini izlemek istiyor.

37. bölüm tanıtımında bu konuda işaretler verilmekte.

Bu akşam yayınlanacak bölümde ilginç gelişmelere sahip olacağız. Özellikle Emre’nin Pandora’nın Kutusu dediği o kutuda ne sırlar var ve hangileri açığa çıkacak, herkes merak içinde.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Emre ve Kerim Sarmaşık’ı ateşe veriyorlar!

Kerim ve Emre, Sarmaşık’ın altını üstüne getirmeye ant içtiler. Şimdi yerin altında gömülü sırları olan Sarmaşık sakinleri düşünsün! Emre gümbür gümbür gidiyor, sırları bir bir ortaya döküyor. Ve bir sonraki aşamaya geçiyorlar: Edip’i kimin öldürdüğünü bulacaklar.

Çember daralıyor. Oya bir yandan, Kemal bir yandan, bir de bu adamlar… Sonuca adım adım yaklaşıyor. Şer ittifakının dağılması ise an meselesi. Nihayet bir kaçak çıkıyor… Çözülme başladı!

Diğer büyük bombayı Betül Aksak atıyor. Oya’nın bebeği, Aksak soyadını alacak artık, kaçış yok. Ne Merve durabilir bunun önünde, ne Oya… “Deniz Aksak” ismi, gümbür gümbür geliyor.

İşte 37. bölüm tanıtımı:

İlgili Haberler