SON DAKİKA
2 Ekim 2022 16:00

SON HABERLER

Görünüşe göre bu yazın iki rakibi Tozluyaka ve Duy Beni olacak!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Bir lise dizisi olan Kardeşlerim’in büyük ilgi görmesi üzerine kanallar bu yaz aynı türden iki diziyi ekrana getirmeye karar verdi: Tozluyaka ve Duy Beni. Her iki dizi de daha başlamadan izleyiciler tarafından karşılaştırılmaya başlandı.

ATV’nin ikinci sezonunu başarıyla tamamlayan Kardeşlerim dizisinin gördüğü büyük ilgi üzerine iki yeni lise dizisi ekrana gelmeye hazırlanıyor. Yaz dizisi olarak ekrana gelecek olan Tozluyaka ve Duy Beni, benzer hikayeleri nedeniyle bu yazın iki sıkı rakibi olarak karşımıza çıkacak.

İlk bölümü 27 Haziran Pazartesi akşamı ekrana gelecek olan Fox TV dizisi şehrin fakir mahallesinden dört gencin, zengin çocukların okuduğu bir kolejde eğitime başlamasını konu alıyor. Kolejdeki zengin aile çocuklarından bir grup, Tozluyaka’dan gelen diğer grubun azılı düşmanı olacak ve onları okuldan göndermek için elinden geleni yapacaktır.

Duy Beni ise Star TV’de ekrana gelecek. Yine lisede geçecek bu dizinin yayınlanacağı gün ise henüz açıklanmadı. Her iki diziden yeni görüntüler geldikçe izleyicilerin yaptıkları yorumlar bu yaz boyunca çok sıkı bir mücadeleye şahit olacağımızı gösteriyor.

Kimi izleyiciler Tozluyaka’yı Kardeşlerim’e çok benzeterek eleştirirken kimileri enerjisi çok yüksek yeni bir dizinin geldiğini belirtiyor. Bu izleyiciler Tozluyaka’nın Duy Beni’den çok daha heyecanlı göründüğüne dikkat çekiyor.

Okullarda öğrenciler arasında yaşanan zorbalıklara dikkat çekecek Duy Beni, daha fragmanıyla bazı izleyicileri kendine aşık etti. Ancak gerçek şu ki ne kadar eleştirilirse eleştirilsin iki dizi de büyük bir heyecanla bekleniyor. Tozluyaka ve Duy Beni’nin mücadelesinin sonucu ne olacak yakında göreceğiz.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler