SON DAKİKA
19 Eylül 2019 02:50

SON HABERLER

Gülperi 26. Bölümde Artemis vurdu, gol oldu!

Cuma akşamları izleyicilerle Show TV ekranında buluşan Gülperi dizisi, ilgiyle takip edilmekte. Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in başrollerinde yer aldığı dizinin geçtiğimiz Cuma günü yayınlanan 26. bölümünde dikkat çeken bir sahne vardı. Artemis, Selen’e tokat atmıştı.

İzleyiiler Selen karakterinin zıvanadan çıktığını düşünüyor. “Yürü be Artemis, iyi yaptın” yorumları paylaşan dizinin takipçileri bu tokat sahnesinden memnun. Hatta bir izleyici “Artemis Vurdu, Gol Oldu” ifadesini kullanmakta.O sahneyi ve yaşananları videodan izleyebilirsiniz.

26. bölümde başka neler olmuştu:

Peki 26. bölümde başka neler oldu?

Gülperi kendini feda eder ve Şeyma’nın hayatı karşılığında Eyüp’le gider. Hasan annesini kurtarabilmek için büyük öfke duyduğu biriyle işbirliği yapmak zorunda kalacaktır. Eyüp Gülperi’yi boşanmazsa çok değer verdiği birini öldürmekle tehdit eder.

Kadir ise başındaki büyük tehlikeden habersiz kaçak hayatı süren Eyüp’ü aramaktadır. Hasan Eyüp’ün kendisine ve annesine söylediklerinin ağırlığı altında ezilir. Yakup Ağa da Eyüp’ün firarıyla korku dolu günler geçirmeye başlamıştır. Konaktaki güvenlik önlemlerini artırsa da kurtuluşunun öfkeli Hasan’ı kullanmaktan geçtiğini anlar. Suna başlarına gelen olayların sorumlusu olarak Gülperi’yi görmektedir.

Sadece kadın olduğu için haksızlığa, zalimliğe, iftiraya uğramış bir annenin tek umut ışığıdır çocuklarına duyduğu koşulsuz sevgi.

En dibe vurmuşken, en büyük acı kalbinden hançerlemişken bile ayakta durmasının sebebi; oğlunun gözlerindeki hüzün, kızının saçının kokusudur.

Doğurduğu yavrusunun kanatları güçlenene kadar yanında olmak zorundadır, çünkü bir anne sadece çocukları yanındaysa annedir…

Yapım: Tims&B Productions
Yönetmen: Şenol Sönmez
Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Senaryo: Meryem Gür & Cüneyt Bolak & S.Cenk Boğatur & M.Cem Görgeç
Müzik: Atakan Ilgazdağ
Jenerik Müziği: Cem Öget

Oyuncular: Nurgül Yeşilçay, Timuçin Esen, Tarık Papuçcuoğlu, Ece Sükan, Erkan Bektaş, Burak Dakak, Aleyna Özgeçen, Emir Özyakışır, Gülçin Kültür Şahin, Şefika Ümit Tolun, Emir Çubukçu, Ezgi Gör

İlgili Haberler