SON DAKİKA
8 Ağustos 2022 18:11

SON HABERLER

Gülperi 28.Bölümde Eyüp’ün Artemis’i kaçırdığı anlar!

Kadir (Timuçin Esen) ve Hasan’ın (Burak Dakak) bir şeyler sakladığını düşünen Artemis (Ezgi Gör), onları ormandaki bir kulübenin oraya kadar takip eder ve başını büyük bir belaya sokar. Artemis’i kulübenin yakınında gören Eyüp bir şeylerin ters gittiğini düşünerek Artemis’i kaçırır.

Gülperi dizisinin 12 Nisan Cuma akşamı yayınlanan 28. bölümündeki heyecanlı sahneyi videodan izleyebilirsiniz.

Gülperi dizisi 28. bölümünde başka neler yaşandı?

Gülperi (Nurgül Yeşilçay) Eyüp’ün (Erkan Bektaş) tehdidiyle oğlunu kurtarmak için kendi hayatını feda eder ve Taşkınların konağına geri döner. Eyüp’ün niyeti onu yeniden konağın hanımı yapmaktır. Bu fikir Kader (Gülçin Kültür Şahin) ve Fatma’nın (Şefika Tolun) hiç hoşuna gitmeyecektir.
Kadir (Timuçin Esen) ailecek geçirdikleri mutlu gecenin ardından Gülperi’nin gitmesine anlam veremez. Onun kaçırıldığını düşünerek polisle kapısına dayanır. Ama Gülperi onun çağrısına cevap vermez. Kadir Gülperi’yi Can’a (Emir Özyakışır) emanet eder, reddedilmeyi kaldıramaz perişan olur.

Hasan (Burak Dakak) ve Bedriye (Aleyna Özgeçen) Artemis’in (Ezgi Gör) okulunda yeni eğitim hayatlarına başlarlar. Ancak Hasan için işler hiç de kolay olmayacaktır. Artemis’le arası yanlışlıkla da olsa Kadir’i vurduğu için limoni olan Hasan değişmeye söz verir. Fakat Artemis’in eski sevgilisi Doruk daha ilk günden onun başını belaya sokmayı başaracaktır.
Selen (Rabia Soytürk) ve Bedriye’nin arkadaşlıkları gitgide ilerlerken Bedriye’nin aklı bir yandan da doktor Mehmet’tedir. Onu görebilmek için türlü tezgahlar kurar. Mehmet’in çalıştığı hastaneye kadar gider. Mehmet’le yaşayacakları olay Bedriye’nin ona karşı hislerini daha da kuvvetlendirir.

Fatma Gülperi’ye konaktaki hayatı zehir ederken ayarı kaçırır. Kader bir yandan Gülperi’nin çektiklerinin fazla bulurken bir yandan da Yakup’un (Tarık Papuççuoğlu) ortadan kayboluşunun Eyüp’le ilgili olabileceğini düşünüyordur. Gülperi’nin konağa döndüğü haberini alan Şeyma (Ece Sükan) konağı ziyaret eder. Gülperi’nin haline gülmek niyetindeyken kadınlar kendilerini hastanede bulurlar. Gülperi’nin durumu hiç iyi değildir.

Fidan Gülperi’nin başından gelenlerden ötürü rahatsızdır ve bunu Serdar’la paylaşır. Kadir perişan olmuş, önemli davaları umursamaz haldeyken sonunda Gülperi’nin konağa gelmesinin sebebini öğrenir. Hasan da bir yandan Eyüp’ün olabileceği yerlerle ilgili araştırma yapar. Serdar’ın da sürpriz hareketiyle Hasan ve Kadir Eyüp’ü kıstırır. Onları takip eden Artemis ise Eyüp ve Şeyma ortaklığıyla ilgili şoke edici bir bilgiye ulaşır.

Kadir ve Hasan her şeyi yola sokacaklar gibi gözükürken gelişmeler tüm aileyi mahvedecek, Gülperi’nin baştan beri korktuğu şey başına gelecektir.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler