SON DAKİKA
19 Eylül 2019 03:05

SON HABERLER

Gülperi dizisi 27.Bölümde Eyüp’ün intikam sahnesi!

Cuma akşamlarının sevilen dizilerinden Gülperi, izleyicileri ekran başına taşıyan sahneleriyle gündemde kalmaya devam ediyor. Gülperi ile Kadir’in yeniden bir araya gelmesi üzerine Eyüp ve Şeyma ikilisi arasında işbirliği başlamıştı.

Her ikisi de Gülperi ve Kadir’den intikam almak için harekete geçen bu ikilinin neler yapabileceği dizinin ilerleyen bölümleri için de renkli sahneleri işaret ediyor. Gülperi dizisinin 27. bölümünde Eyüp’ün intikam sahnesi vardı. Videodan o anları izleyebilirsiniz.

Diziden Genel detaylar:

Sadece kadın olduğu için haksızlığa, zalimliğe, iftiraya uğramış bir annenin tek umut ışığıdır çocuklarına duyduğu koşulsuz sevgi. En dibe vurmuşken, en büyük acı kalbinden hançerlemişken bile ayakta durmasının sebebi; oğlunun gözlerindeki hüzün, kızının saçının kokusudur.

Doğurduğu yavrusunun kanatları güçlenene kadar yanında olmak zorundadır, çünkü bir anne sadece çocukları yanındaysa annedir…

Yapım: Tims&B Productions
Yönetmen: Şenol Sönmez
Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Senaryo: Meryem Gür & Cüneyt Bolak & S.Cenk Boğatur & M.Cem Görgeç
Müzik: Atakan Ilgazdağ
Jenerik Müziği: Cem Öget

Oyuncular: Nurgül Yeşilçay, Timuçin Esen, Tarık Papuçcuoğlu, Ece Sükan, Erkan Bektaş, Burak Dakak, Aleyna Özgeçen, Emir Özyakışır, Gülçin Kültür Şahin, Şefika Ümit Tolun, Emir Çubukçu, Ezgi Gör

İlgili Haberler