Ana sayfa Sosyal Medya Gülbeyaz dizisi Şevval Sam’ın hayatında çok önemli bir yere sahip!

Gülbeyaz dizisi Şevval Sam’ın hayatında çok önemli bir yere sahip!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay — Ünlü oyuncu ve şarkıcı Şevval Sam hem Yasak Elma dizisinde yer almaya devam ediyor hem de havaların ısınması ile müzik çalışmalarını yoğunlaştırdı. 13 Haziran’da sezon finali yapacak olan dizinin ardından yaz dönemini konser programları ile geçirecek olan Şevval Sam, ayrıca Bodrum’da tatil de yapacağını söyledi.

Düğünlere ve halk konserlerine de katılacak olan oyuncu, “Dizi bitiyor ben konserlere devam ediyorum. Dizi devam ederken konserler hiç durmadı, ama dizi olmasa her güne bir konser olabilecek kadar bir yoğunluğumuz vardı” açıklamasını yaptı.

Şevval Sam, 1-2 günlük kaçamak tatiller yaparak dinlenebildiğini ve bunun kendisine iyi geldiğini söyledi. Karadenizli olmamasına rağmen, Karadeniz müziklerini çok başarılı şekilde seslendiren Şevval Sam, Gülbeyaz isimli dizide bir Karadeniz kadınını canlandırmıştı.

Gülbeyaz dizisi Şevval Sam'ın hayatında çok önemli bir yere sahip! 8

İşte bu diziden sonra da Karadenizliler tarafından kendilerine yakın bulunduğunu anlatan Şevval Sam, “Ben sonradan Karadenizli oldum galiba. Karadenizli olmamama rağmen, Gülbeyaz’dan sonra Karadenizliler bana olan sevgisini hiç kaybetmediler” diye konuştu.

Yıllar önce Karadeniz albümü yapan Şevval Sam, ikincisinin de yolda olduğunu ve Haziran ayında yayınlanacağını duyurdu. Türkiye Süper Ligi’nde şampiyonluğa ulaşan Trabzonspor’a bir hediyesi olarak da albümü sunacağını anlatan Şevval Sam, albümde kendisinin yazdığı bir Karadeniz şarkısınında bulunduğunu belirterek, şu açıklamayı yaptı:

Gülbeyaz dizisi Şevval Sam'ın hayatında çok önemli bir yere sahip! 9

“Vefa duygum diyebilirim. Onlar bana yıllarca sahip çıktılar ve kalplerinde yaşattılar, hiç bırakmadılar. Ben de biraz teşekkür maiyetinde, onların ritminde ve onların şivelerinde bir şarkı besteleyip albüme koydum. Bu da benim Karadeniz’e hediyem oldu.”

Şevval Sam’ın haytında büyük etkisi olan Gülbeyaz isimli dizi 2002 ile 2003 yıllarında Kanal D ekranında yayınlandı. Bartın ilinin Amasra ve Kuruçaşile ilçelerinde çekimleri yapılan dizide Şevval Sam ile Nejat İşler başrollerde yer almıştı. Toplam 26 bölüm süren ve büyük de ilgi gören dizinin müziklerini yapan isim ise unutulmaz Karadenizli şarkıcı Kazım Koyuncu olmuştu.