Ana sayfa Dizi Haberleri Güldür Güldür Show bu akşam ekranı karıştıracak! Masumlar Apartmanı, EDHO, Baraj ve Hekimoğlu dizilerine rakip oldu!

Güldür Güldür Show bu akşam ekranı karıştıracak! Masumlar Apartmanı, EDHO, Baraj ve Hekimoğlu dizilerine rakip oldu!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ve beklenen gün geldi… Güldür Güldür Show, bu akşam (27 Ekim salı) yeni sezon ilk bölümüyle ekranlara gelecek. Uzun bir aranın ardından izleyici ile buluşmaya hazırlanan eğlence programının günü de değiştirildi. Geçtiğimiz sezon Cuma akşamları ekrana gelen dizinin yeni sezonda Perşembe akşamları yayınlanacağı açıklandı önce. Daha sonra Salı gününde karar kılındı. Çekimleri bir ay kadar önce başlayan program, yeni bölümleriyle geliyor…

Salı akşamları ekrandaki rekabetin daha da kızışacağı anlaşılıyor! Show TV’de yayınlanan Güldür Güldür Show’un karşısında TRT1’in bu sezon iddialı dizilerinden birisi olan Masumlar Apartmanı var. 6 bölümdür birinciliği kimseye bırakmadı. Bakalım Güldür Güldür karşısında nasıl bir sınav verecek?

Ayrıca 6. sezonuyla ekranda olan atv’nin Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi de hemen arkasından takip ediyor Masumlar Apartmanı’nı. Bir başka iddialı yapım ise Kanal D’nin Hekimoğlu dizisi. Fox TV’de yayınlanan Baraj dizisi de son haftalarda reytingini arttırmıştı.

Bu akşam Güldür Güldür Show’un ekrana gelmesiyle birlikte reytingler şaşacak ama en çok da izleyici için karmaşık bir durum oluşacak gibi duruyor! İzleyicinin seçim yapmakta zorlanacağı bir akşam olacağı tahmin ediliyor. Bir sonraki gün reyting sonuçları ise dizilerle karşılaşan Güldür Güldür Show’un durumunu da ortaya koyacak.

Güldür Güldür Show bu akşam ekranı karıştıracak! Masumlar Apartmanı, EDHO, Baraj ve Hekimoğlu dizilerine rakip oldu! 8

Show TV’de ekrana gelen ve bu yıl 8. sezonuyla ekranda olacak olan Güldür Güldür Show, yayınlandığı her gün karşısındaki dizilere ciddi bir rakip olmayı başardı. Tekrarlarıyla dahi izlenen ve yaz boyu da merakla beklenen Güldür Güldür Show’un yayın gününün açıklanması ise kısa süreli bir şoka neden oldu! Zira Cuma akşamları ekrana gelen program için iki kez gün değişikliği yapıldı. İlk olarak Perşembe gününe çekildi program. Ancak daha sonra Salı gününde karar kılındı.

Güldür Güldür Show bu akşam ekranı karıştıracak! Masumlar Apartmanı, EDHO, Baraj ve Hekimoğlu dizilerine rakip oldu! 9

Bu denklem içinde Güldür Güldür Show’un güçlü rakipleri var ama aynı zamanda 8 yıllık ekran macerasında pek çok dizinin de önüne geçmeyi başarmış bir yapım olarak o da güçlü bir rakip.

Bir noktadan sonra “Dram mı, eğlence mi?” tercihi yapmaya zorlanacak gibi izleyiciler! Bakalım bu reyting yarışı kimi götürecek? Ya da pasta eşit dağılarak tüm yapımların ekranda kalmasını mı sağlayacak? İzleyip göreceğiz ama Güldür Güldür Show’un ortalığı karıştıracağı da malum!

Ali Sunal’ın moderatörlüğünde usta isimleri buluşturan Güldür Güldür Show’un yeni bölümü 27 Ekim Salı günü ekranda olacak… Güldür Güldür Show’un yenilenen kadrosunda Dağhan Külegeç ile Murat Akkoyunlu da bulunuyor. Ayrılan isimler ise; Çağlar Çorumlu, Sinan Çalışkanoğlu, Emre Altuğ ve Evrim Alasya oldu.