Ana sayfa Dizi Haberleri Güldür Güldür Show, yılbaşında sürprizlerle geliyor ama bir sürprizi de Ecem Erkek hatırlattı!

Güldür Güldür Show, yılbaşında sürprizlerle geliyor ama bir sürprizi de Ecem Erkek hatırlattı!

tarafından zk zk

Televizyongazetesi.com/Detay – Yılbaşı gecesinde kanalların ekran başındaki izleyiciler için çeşitli sürprizleri arasında dikkat çeken bir tanesi de Güldür Güldür Show’un yılbaşı özel yayını olacak. Show TV’de ekrana gelen Güldür Güldür, her hafta Salı akşamı yayınlanıyor. Yeni katılan isimlerle birlikte yeni sezonda da severek izlenilen programın bu hafta tekrarı yayınlandı.

Çünkü yeni bölüm yılbaşında ekrana gelecek. Özel bir çekimin yapıldığı Güldür Güldür’ün yeni yılın ilk saatlerine doğru ekrana gelecek bölümünde sürpriz isimler var.

Bu isimler arasında kanalın sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın oyuncuları Aslıhan Güner, İsmail Demirci ve Toygan Avanoğlu da yer alıyor.

Güldür Güldür Show, yılbaşında sürprizlerle geliyor ama bir sürprizi de Ecem Erkek hatırlattı! 10

Ayrıca Güldür Güldür’ün yılbaşı özel yayınına katılanlar arasında Gülden Karaböcek, Ayta Sözeri, Yeşim Salkım ve Olgun Toker gibi isimler de yer alıyor.

Güldür Güldür Show, yılbaşında sürprizlerle geliyor ama bir sürprizi de Ecem Erkek hatırlattı! 11

Programın tanıtımının yayınlanmasının ardından Güldür Güldür Show’un ekibinde bulunan isimler de yeni yıldaki sürpriz programla ilgili sosyal medyadan çeşitli paylaşımlar yapıyorlar.

Güldür Güldür Show, yılbaşında sürprizlerle geliyor ama bir sürprizi de Ecem Erkek hatırlattı! 12

Programdaki bir diğer sürprizi ise Ecem Erkek hatırlattı. Oyuncu, ekranda ilk kez yer aldığı Hayat Sırları isimli dizide birlikte oynadığı Olgun Toker ile yeniden kamera karşısına geçmenin de heyecanını yaşadı.

Star TV’de 2018 yılında yayınlanan dizi, 11 bölüm ekranda kalmıştı. Şimdilerde yaptığı tiplemelerdeki başarılı oyunculuğuyla Güldür Güldür sayesinde pek çok kişi tarafından tanınan Ecem Erkek, o dizide ilk ekran tecrübesini yaşamıştı.

Olgun Toker ile aynı dizide rol alan oyuncu, uzun bir aranın ardından yeniden sürpriz bir buluşmayla yılbaşı gecesi ekrana gelecek.

Ecem Erkek, kendisi için de bu özel sürprizi şöyle aktardı:

Güldür Güldür Show, yılbaşında sürprizlerle geliyor ama bir sürprizi de Ecem Erkek hatırlattı! 13