Güldür Güldür Show’un akıbeti belli oldu! Final yapacağı söylenen program için son karar belli oldu!

09 Eylül 2018 Pazar, 22:37
Güldür Güldür Show’un akıbeti belli oldu! Final yapacağı söylenen program için son karar belli oldu!
Show TV’nin sevilen programı Güldür Güldür Show’un akıbeti yılan hikayesine dönmüştü.

Önce final yaptığı söylenen programın daha sonra TV8’e transfer olacağı iddia edilmişti. Show TV Genel Müdürü Suavi Doğan’la röportaj yapan Gazete Vatan yazarı Oya Doğan, kanalın Güldür Güldür planını köşesine taşıdı.

Oya DOĞAN / VATAN

Güldür Güldür’e ne olacak?

Show TV Genel Müdürü Suavi Doğan’la şahane bir röportaj yaptık. Onu yarın okuyacaksınız. Ama ben bu haberi vermek için yarını bekleyemedim.

Malum Güldür Güldür adeta Show TV’yle anılan bir format. Fakat yeni sezonda bazı oyuncularının başka kanallarla anlaştığını görüyoruz. Hatta Güldür Güldür’ün TV8’e transfer olduğu bile konuşuluyor. Suavi Doğan’a açık açık sordum. İşte cevabı: “Güldür Güldür benim gözbebeğim. Geçen 5 yıllık zaman içerisinde inişli çıkışlı günler geçirdik. Bu yıl çok zorlu geçti. Biz de Güldür Güldür’de hazırlıksız yakalandık. Sezon boyunca Güldür Güldür, yazları da iki tane film yaptıkları için yazarlar ve oyuncular çok yorulmuştu. Ve kendini bir türlü yenileyemiyordu. Yapımcıyla beraber bir karar aldık. Bu yaz onlar film yapmadılar. Biz de ara verdik. Yeniden yazılsın, yeni karakterler eklensin istedik.

Şimdi Güldür Güldür’den gidenler oldu. Ali Sunal, Alper Kul, Doğa Rutkay kesin olacak isimler. Onur Buldu başka bir kanalda yeni bir programa başlıyor. İnşallah işi başarılı olur ama orada işler yürümezse Güldür Güldür’e geri dönecek. Haftaya oyuncu seçimlerine başlayacağız. Ocak ayında kısmetse geri dönüyorlar.” Güldür Güldür’ün bir yere gittiği yok, yenilenmiş bir halde yeniden ekranda olacak.

güldür güldür show haberleri için