SON DAKİKA
18 Nisan 2019 13:18

SON HABERLER

Gülperi dizisi başlıyor, Arka Sokaklar ile müthiş yarışın ilk günü!

14 Eylül Cuma akşamı Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in başrollerinde yer alan Show TV’nin iddialı dizisi ilk bölümüyle bu akşam ekranda olacak.

Kanal D ise 13. sezonuna başlayan Arka Sokaklar, Gülperi dizisiyle aynı saate.

Bu sezon dizilerin müthiş yarışına sahne olacak. Cuma günleri de çok iddialı yapımlar var. Şimdi iki iddialı dizinin neler yapacağı merak konusu.

Arka Sokaklar bir ekran klasiği ve sürekli cuma günlerinin zirvesinde yer alıyor. Tüm kişilerde Arka Sokaklar’ın bariz bir üstünlüğü var. AB grubunda ise ileyici farklı yapımları tercih edebiliyor. İşte Gülperi dizisi AB’nin zirvesine yerleşebilir.

Perşembe rekabetinde atv’nin iddialı dizisi Bir Zamanlar Çukurova’nın Bizim Hikaye’nin gerisinde kaldığına şahit olmuştuk. Bakalım Cuma rekabetinde neler yaşanacak?

İşte Gülperi dizisinin detayları:

Yapımını TİMS&B Productions, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Cem Karcı otururken; başrollerini Nurgül Yeşilçayve Timuçin Esen paylaşıyor.

Çocuklarını yeniden kazanmak için gözünü kırpmadan sonunu göremediği bir mücadeleye giren Gülperi’nin (Nurgül Yeşilçay) dizide en büyük destekçisi Avukat Kadir (Timuçin Esen) karakteri olacak. Kadir’den hiç beklemediği kadar destek gören Gülperi, karşılaştığı zorluklar karşısında ayakta kalmaya çabalayacak.

“HAYATTA ONLARDAN BAŞKA KİMSEM YOK BENİM!

Çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin hikayesini konu edinen Gülperi, ses getiren tanıtımlarına bir yenisini daha ekledi. Gülperi’nin çocuklarının kararını gözyaşlarıyla beklediği heyecan dolu anların ekrana geldiği tanıtımda Avukat Kadir (Timuçun Esen), Yakup’un (Tarık Papuçcuoğlu) karşısına çıkıyor. Kadir’in tehdidine boyun eğmeyen Yakup’un “Hapse mi, mezara mı hep birlikte yaşayıp göreceğiz!” sözleri gerilimi yükseltirken, Gülperi çocuklarını Gaziantep’ten İstanbul’a getiriyor. Yeni evlerine gelen çocukların yaşadığı hayal kırıklığı dikkat çekerken, kızı Bedriye’nin (Aleyna Özgeçen) sert tepkisi Gülperi’yi şoke ediyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve sarsıcı hikayesiyle Gülperi, ekranlara yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor

İlgili Haberler