SON DAKİKA
20 Eylül 2019 14:38

SON HABERLER

Gülperi dizisinde kötü sürprizler! Artemis, yangından kurtulacak mı?

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in oynadıkları ve Show TV’de yayınlanan Gülperi dizisinin 19. bölüm tanıtımı ekrana geldi.

Dizinin yeni bölümünde heyecanlı sahneler izleyenleri bekliyor. Gülperi, Eyüp’ün doğruyu söylemediğini anlayıp olayın peşine düşecek. Ancak Eyüp onu takipte.

Bu arada Hasan da Artemis’i bulmaya çalışıyor. Adamların peşine düşen Hasan, Artemis’in kaçırıldığı yerde bir yangın çıkarılacağı ve diri diri yakılacağı haberini öğreniyor.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Kadir bir yandan işlemediği bir suç yüzünden cezalandırılmış olmasını hazmetmeye çalışırken bir yandan Gülperi’nin cevabının ne olacağına dair büyük bir heyecan duymaktadır. Gülperi’nin kararı ikisinin de hayatını değiştirecektir.

Artemis’in kaçırıldığını öğrenen Kadir Hasan’la birlikte onu kurtarmak için elinden geleni yapar. Hasan Artemis’in kendisi için ne ifade ettiğini daha iyi anlarken Bedriye ise Eyüp’ün tarafını tutarak Gülperi’yle yine karşı karşıya gelir.

Gülperi Kadir’e yardım etmeye çalışırken karşısına hiç beklemediği bir engel çıkar. Hasan ise Kadir’den aldığı yardımla Artemis için canını tehlikeye atmaktan çekinmez.

İlgili Haberler