Gülperi dizisindeki bu çocuklara dikkat! Önümüzdeki günlerde onları çok konuşacağız!

03 Eylül 2018 Pazartesi, 13:15
Gülperi dizisindeki bu çocuklara dikkat! Önümüzdeki günlerde onları çok konuşacağız!
Televizyongazetesi/Analiz
Show TV’nin yeni sezonda çok konuşulacak dizisi Gülperi’nin ilk tanıtımı dikkat çekti.

Nurgül Yeşilçay’ın Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinden sonra ekrana dönmeye hazırlandığı yeni dizisi Gülperi’nin tanıtımı, sosyal medyada konuşulmaya başlandı.

Yeşilçay, daha önce yaptığı bir açıklamada, çekimleri Gaziantep’te başlayan dizide çocuklarını oynayan 3 genç oyuncunun dikkat çekeceğini söylemişti.

Tanıtıma da damgasını vuran çocukların anneleriyle aralarına büyük bir uçurum gireceği görülüyor. Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in başrolünde oynayacağı dizi, sektöre 3 genç ve yıldız ismin de katılacağının bir habercisi gibi adeta.

Dram yüklü bir hikayenin ortasında duran 3 çocuğu oynayan genç oyuncularla ilgili merak sürüyor. Yeni sezonda muhtemelen bu 3 ismi çok konuşacağız.

Ayrıca dizide Nurgül Yeşilçay’ın gençliğini oynayacak bir isim var ki benzerliğiyle de konuşulacak.

Kayra Zabcı 2013’ te yapılan Türkiye ve Dünya Çocuk Best Model yarışmasında birinci olarak dikkatleri üzerine çekmiştir. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Tiyatro Bölümü mezunu olacaktır. Küçük Ağa, Aşktan Kaçılmaz, Muhteşem Yüzyıl ve Vatanım Sensin dizilerinde kendisine yer bulmuş ancak bir türlü çıkış yaşayamamıştır. Kayra Zabcı güzelliği ile Gülperi dizisinin ilk bölümünde Gülperi karakterinin gençliğini canlandıracak. Son olarak Hayatta kalma sanatı filminde rol almıştır. 24 Ağustos 2001 doğumludur ve Kayra Zabcı 17 yaşındadır.

Timuçin Esen’in gençliğini oynayacak isim de Batuhan Sert.

Aslen İzmir’li olan Batuhan Sert Akademi 35,5 da oyunculuk eğitimi almıştır. Yakışıklı oyuncu aynı zamanda Beykent Üniversitesi oyunculuk bölümünü 3. Sınıf öğrencisidir. Üstün başarıları ve yeteneği ile Beykent Üniversitesinde tam burslu olarak eğitimine devam etmekte olan Batuhan Sert yine Beykent Üniversitesinde Endüstriyel Ürün Tasarımı bölümünde mühendislik eğitimine devam etmektedir. Son olarak Alın Yazım ve Çalıkuşu gibi dizilerde rol almıştır.

Dizinin konusu:

Yapımını TİMS&B Productions, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Cem Karcı otururken; başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen paylaşıyor.

Çocuklarını yeniden kazanmak için gözünü kırpmadan sonunu göremediği bir mücadeleye giren Gülperi’nin (Nurgül Yeşilçay) dizide en büyük destekçisi Avukat Kadir (Timuçin Esen) karakteri olacak. Kadir’den hiç beklemediği kadar destek gören Gülperi, karşılaştığı zorluklar karşısında ayakta kalmaya çabalayacak.

“BEN ONLAR İÇİN ÖMRÜMÜ VERİRİM, ELLERİNİ HİÇ BIRAKMAM!”

Çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin hikayesini konu edinen Gülperi’nin ilk tanıtımı yayınlandı. Gaziantep’ten görüntülerin de ekrana geldiği heyecan dolu tanıtım adından söz ettireceğe benziyor. Gülperi’nin (Nurgül Yeşilçay) küçük oğlu Can’ın (Emir Özyakışır) gözyaşları içinde “Anamı bizden koparıp götürdüklerinde ben 6, abimle ablam 16 yaşındaydı. Artık hem yetim hem de öksüz sayılırdık!” sözleri izleyenleri duygulandırırken, Gülperi’nin tacize uğradığı korku dolu anlar dikkat çekiyor. “Ben onlar için ömrümü veririm, ellerini hiç bırakmam!” sözleriyle çocukları için savaşacağının sinyallerini veren Gülperi, kayınpederi Yakup’un (Tarık Papuçcuoğlu) tehdidiyle karşı karşıya kalıyor. Çocuklarından koparıldığı sahnede yaşadığı acı derinden hissedilirken, Avukat Kadir (Timuçun Esen) Gülperi’nin zorluklarla dolu geçmişini merak ediyor. Mahkemede Hasan’ın (Burak Dakak) “Benim anam babamla beraber öldü, ikisi de mezarsız. Biz onları kalbimize gömdük!” sözleri dizinin yürek burkan hikayesinden ipuçları veriyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve sarsıcı hikayesiyle Gülperi, ekranlara yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

İşte dizinin ilk tanıtımı:

gülperi haberleri için

nurgül yeşilçay haberleri için