SON DAKİKA
25 Nisan 2019 15:13

SON HABERLER

Gülperi dizisine yeni bir oyuncu katıldı! 4. bölümde ortaya çıkacak kadın kim?

Televizyongazetesi/Analiz
Bu akşam Show TV’de 4. bölümüyle ekrana gelecek olan Gülperi dizisine yeni bir oyuncunun katıldığı, yayınlanan Ön izleme ile ortaya çıktı.

Usta oyuncu Ayda Aksel’in de dizinin kadrosuna katıldığı tanıtımdaki sahnede belli oldu.

Hasan’ın annesinin üstüne suç atmasından sonra gözaltına alınan Gülperi, oğlu Can ile telefonda duygusal bir konuşma yapıyor.

Gülperi’nin büyük acı çektiğini gören gözaltındaki kadın, onun telefon konuşmasını üzüntüyle dinliyor.

Gülperi konuşmasını bitirdiğinde de onu izlemeye devam ediyor.

Ayda Aksel’in diziye hangi rolde gireceği bilinmiyor ancak Gülperi’nin yaşadığı acıyı yüreğinde hissettiği ve onun hayatında bir tesadüf sonucu karşılaştığı kişi olarak önemli bir yer tutacağı da anlaşılabiliyor.

Bu arada Can ve annesi arasında geçen konuşma da diziye damga vuracak sahnelerden birisi olacak. Telefonda annesine”Avukat abi seni getirecek, ben de daha iyi olacam” diyen Can, annesinin “Eğer gelemezsem senden iki şey istiyorum” sözüne hüzünlü bir şekilde “Gel Ana” diyen Can, ekran başındakilerin içini sızlatacak anlar yaşatacak.

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in oynadıkları dizi, yeni bölümüyle ekran başındakileri hüzne boğacak sahnelerle geliyor.

İşte o ön izleme:

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Hasan’ın ve Ejder’in birlikte planladığı tuzak, çocuklarıyla birlikte yeni bir hayata başlamak için umutlanmaya başlayan Gülperi’yi yeniden yıkar. Gülperi oğlunun kendisine olan nefretiyle daha yakından yüzleşirken onu korumak için elinden geleni yapmaya da devam eder.

Kadir bu zor sürecinde Gülperi’ye destek olmak için çabalarken, Şeyma Gülperi’nin Kadir için düşündüğünden farklı bir anlam ifade ettiğini düşünmeye başlar. Yakup Gülperi’nin başının derde girmesini, torunlarını geri almak için bir koz olarak kullanmaya hazırlanmaktadır. Can ise annesinin yokluğuyla yeniden sınanmak zorunda kalır ve bu durumdan Hasan’ı sorumlu tutar.

Gülperi ailesini bir arada tutmak için her şeyi feda etmeye hazırdır ve Kadir’in kendisine bu konuda verdiği söze inanmaktadır. Ancak yaşayacakları büyük şok onları yeni bir mücadeleye itmek zorunda kalacaktır.

İlgili Haberler