SON DAKİKA
19 Eylül 2019 03:37

SON HABERLER

Gülperi dizisinin yeni tanıtımını gören araştırmaya başladı! Şarkı, yürekleri dağlayacak!

Gülperi dizisinin yeni bölüm tanıtımındaki şarkı, dinleyenleri alıp götürdü adeta!

Televizyongazetesi/Detay

Cem Adrian’ın söylediği ‘Gaziantep Yolunda’ isimli şarkı, bir anda dikkatleri çekti.

Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in başrolünde oynadıkları Gülperi dizisi, 29 Mart Cuma akşamı 26. bölümüyle ekrana gelecek.

Hastaneden kaçıp Şeyma’yı alıkoyan Eyüp, çocukların gözü önünde Şeyma’yı bırakıp Gülperi’yi almış ve boğazına bıçak dayamıştı.

Hiç bir şey yapamayan çocuklar, babalarının annelerini kaçırması karşısında büyük şok yaşarken; Kadir çıkıp geliyor.

Bu arada Eyüp, zorla arabaya bindirdiği Gülperi ile yolda giderken bir türkü söylemeye başlıyor.

Fonda Cem Adrian’ın şarkısı çalarken, Eyüp de bir yandan mırıldanıyor şarkıyı.

Adrian’ın bu içli şarkısı eşliğinde Eyüp’ün Gülperi’yi Gaziantep’e götürdüğü düşüncesi ağır bastı.

Tanıtıma ise Cem Adrian’ın şarkısı damga vurdu.

İşte Gülperi 26. bölüm tanıtımı:

YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Gülperi kendini feda eder ve Şeyma’nın hayatı karşılığında Eyüp’le gider. Hasan annesini kurtarabilmek için büyük öfke duyduğu biriyle işbirliği yapmak zorunda kalacaktır. Eyüp Gülperi’yi boşanmazsa çok değer verdiği birini öldürmekle tehdit eder. Kadir ise başındaki büyük tehlikeden habersiz kaçak hayatı süren Eyüp’ü aramaktadır.

Hasan Eyüp’ün kendisine ve annesine söylediklerinin ağırlığı altında ezilir. Yakup Ağa da Eyüp’ün firarıyla korku dolu günler geçirmeye başlamıştır. Konaktaki güvenlik önlemlerini artırsa da kurtuluşunun öfkeli Hasan’ı kullanmaktan geçtiğini anlar.

Suna başlarına gelen olayların sorumlusu olarak Gülperi’yi görmektedir. Şeyma’yı yanına, Kadir’in evine alır. Ancak Şeyma kendini kaybedecek ve hem Gülperi hem Artemis’e zarar verecek korkunç bir hareket yapar. Bu olay sonunda Artemis ile annesinin ilişkisi zarar görürken Kadir de kızının velayetini almak için bir mücadeleye girişir.

Gülperi ve Kadir sorunlara karşı aşklarının ardında dururlar. Kadir tam Eyüp’ü yakalamışken Hasan’ın tabancasından çıkan bir kurşun yanlış hedefi vurur ve mutluluk hesapları alt üst olur.

İlgili Haberler