SON DAKİKA
19 Eylül 2019 03:13

SON HABERLER

Gülperi final bölümünde yüzler gülecek! Küçük işgüzarların oyunu mutlu sonu hazırladı

Show Tv’de Cuma akşamları yayınlanan Gülperi dizisi bu hafta final bölümüyle ekrana geliyor.

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in oynadıkları dizinin finalinin mutlu sonla biteceğini gösteren tanıtım yayınlandı.

Dizinin 30. bölüm 2. tanıtımında Kadir ve Gülperi’nin aralarının kötü olduğu ama çocukların birlikte hazırladıkları küçük planla onları geçmişe götürüp, birbirlerine aşklarını hatırlamalarını sağlayacağı bir sürpriz ortaya çıkıyor.

Tanıtımdan anlaşıldığı gibi Gülperi ekrana veda ediyor ama üzmeden ve mutlu ederek.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ ŞÖYLE:

Gülperi oğlu Hasan’ın ameliyattan çıkmasını beklerken Can’ın kaybolduğundan habersizdir. Can’ı hiçbir yerde bulamayan Artemis ve Bedriye önce Yakup’lara sonra da hastanede Gülperi’yle bekleyen Kadir’e haber verirler. Kadir Hasan ölüm kalım savaşı verirken bir de Can’ın kaybolduğu haberini Gülperi’ye vermek istemez. Yakup ve Kader hastanede Gülperi’yle kalırken Kadir Can’ı bulmak için harekete geçer.

Bu sırada Can hiç de tekin olmayan bir adamın eline geçmiştir bile. Kadir çaresizce Can’ı ararken hastanede Gülperi’ye iyi haber gelir. Hasan’ın kurtulmasına sevinemeden Can’ın kayıp olduğun öğrenen Gülperi Kadir’in ardından Can’ı bulmak için yollara düşer.

Can kurtulduğunda Gülperi için artık bir dönemin sonu gelmiştir. Çocuklarıyla huzuru bulmanın tek yolunun her şeyden herkesten uzaklaşmak olduğuna karar veren Gülperi. Istanbul ve Kadir defterini kapatır. Foça’ya yerleşmeye karar verir.

Çocuklar Gülperi’yi son kez ikna etmek için harekete geçerler ama bunu başaramayacaklarını yaşayarak öğrenirler.

Bir ay sonra Gülperi Foça’da çocuklarıyla yeni hayatına başlamışken, kendininki dahil hiç kimsenin yüreği Kadir’le ayrılmasını kabul edememiştir. Üstelik Hasan gizli gizli Artemis’le beraber yurt dışına kaçmayı planlamaktadır.

Bunu öğrenen Gülperi ve Kadir belki de son kez bir araya gelirler. Onları bekleyen sürpriz finalden habersiz, kendilerinden kaçan çocuklarının peşine düşerler.

İlgili Haberler