Gülperi’deki o sahneyi izlerken mendilleri hazırlayın! Can, yüreğinizi dağlayacak!

05 Ekim 2018 Cuma, 17:01
Gülperi’deki o sahneyi izlerken mendilleri hazırlayın! Can, yüreğinizi dağlayacak!
Televizyongazetesi/Analiz
Show TV’nin yeni dizisi Gülperi, bu akşam 4. bölümüyle ekrana gelecek.

Dizinin yayınına saatler kala ekrana gelen Ön İzleme, herkesin yüreğini burkan bir sahneydi.

Hasan’ın annesinin üstüne suç atmasından sonra gözaltına alınan Gülperi, Kadir’in yardımıyla Can ile telefonda konuşuyor.

Ablası ve abisinin sert tepkisine rağmen annesine yakın durmaya çalışan Can, bu kez sözleriyle hem Gülperi’yi hem ekran başındakileri çok ağlatacak!

“Avukat abi seni getirecek, ben de daha iyi olacam” diyen Can, annesinin “Eğer gelemezsem senden iki şey istiyorum” sözüne hüzünlü bir şekilde “Gel Ana” diyen Can, ekran başındakilerin içini sızlatacak anlar yaşatacak.

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in oynadıkları dizi, yeni bölümüyle ekran başındakileri hüzne boğacak sahnelerle geliyor.

İşte o ön izleme:

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Hasan’ın ve Ejder’in birlikte planladığı tuzak, çocuklarıyla birlikte yeni bir hayata başlamak için umutlanmaya başlayan Gülperi’yi yeniden yıkar. Gülperi oğlunun kendisine olan nefretiyle daha yakından yüzleşirken onu korumak için elinden geleni yapmaya da devam eder.

Kadir bu zor sürecinde Gülperi’ye destek olmak için çabalarken, Şeyma Gülperi’nin Kadir için düşündüğünden farklı bir anlam ifade ettiğini düşünmeye başlar. Yakup Gülperi’nin başının derde girmesini, torunlarını geri almak için bir koz olarak kullanmaya hazırlanmaktadır. Can ise annesinin yokluğuyla yeniden sınanmak zorunda kalır ve bu durumdan Hasan’ı sorumlu tutar.

Gülperi ailesini bir arada tutmak için her şeyi feda etmeye hazırdır ve Kadir’in kendisine bu konuda verdiği söze inanmaktadır. Ancak yaşayacakları büyük şok onları yeni bir mücadeleye itmek zorunda kalacaktır.

gülperi haberleri için

nurgül yeşilçay haberleri için