Gülse Birsel’in filminde kimler yok ki! Şahane bir film yolda…

03 Ağustos 2017 Perşembe, 14:09
Gülse Birsel’in filminde kimler yok ki! Şahane bir film yolda…

Gülse Birsel’in yazdığı ve oynayacağı filmle ilgili gelen bilgiler Birsel’in kaleminin ne kadar sağlam olduğunu bilen herkesi heyecanlandırıyor. Kış döneminde bir sitcom’la yeniden ekrana gelecek olan oyuncu, şimdilerde filmi için hazırlık yapıyor.

Gülse Birsel, film ile ilgili detaylı bilgiyi ve oyuncuların isimlerini Elele dergisine yaptığı röportajda açıkladı ve şunları söyledi:

– Tatlı bir aile ve evlenme komedisi. Bir kısmı İstanbul’da, bir kısmı Adana’da geçiyor. Yönetmeni Ozan Açıktan. Anladığım kadarıyla çok gülünecek. Bu vaadi daha okuma provalarındayken dillendirmek belki yanlış ama senaryoyu okuyup “Çok güldüm” demeyen olmadı henüz ve çok mutluyum. E oyuncu ekibi zaten muhteşem. Engin Günaydın, Demet Evgar var, olağandışı yetenekli insanlar bunlar. İlk defa burada söylüyorum; Erdal Özyağcılar var ve çok heyecanlanıyoruz onunla çalışacak olmamıza. Şevket Çoruh var, bayılırız. Devrim Yakut ve Fatih Artman var, ikisinin de hayranıyım. Derya Karadaş var ki hayatta en çok güldüğüm oyunculardan biri. Devin Özgür Çınar, Arif Erkin, Ünal Yeter, Rıza Akın, Erdal Cindoruk, Ayta Sözeri, Su Kutlu… Hangi birini sayayım? Star kadro. Ben de oynuyorum tabii.

demet evgar haberleri için

gülse birsel haberleri için