Güneşin Kızları 25. bölüm izleyiciyi ekrana kilitleyecek

05 Aralık 2015 Cumartesi, 07:54


EKRANLARIN SEVİLEN DİZİSİ “GÜNEŞİN KIZLARI”NDA NELER OLUYOR?

Kanal D’nin eğlenceli dizisi Güneşin Kızları 25. bölüm fragmanı yayınladı. Pazartesi akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan dizide Selin, Elif’in gerçek yüzünü ortaya çıkartır.

Güneşin Kızları 25. bölüm ile herkesi ekrana kilitleyecek. Selin ve Tuğçe, Elif’in gerçek yüzünü ortaya çıkartıyorlar. Peki Ali bu durumu öğrenince ne yapacak? Haluk ise gerçeklerle yüzleşiyor.

Güneşin Kızları 25. bölüm ile 7 Aralık Pazartesi akşamı Kanal D’de..

GÜNEŞİN KIZLARI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

İkizlerin doğum günü yaklaşmaktadır. Selin, Elif’e yaptıklarından ötürü kendisini çok kötü hissetmektedir. Hatta dört gözle beklediği 18. yaş doğum gününü kutlamak istemediğini söyler.

Ali’nin, Haluk’a kendisini anlattığını duyan Selin fikrini değiştirir. Elif ise boş durmaz. Ali’yi Selin’e karşı doldurur. Selin, Ali’yi kaybetmek üzere olduğunu anlar ve her şey için çok geç olmadan Ali’ye hislerini söylemeye karar verir.

Melisa, Elif’le arkadaş olmak, bu sayede Savaş’a yaklaşmak ister. Nazlı, Savaş’ın evinde Melisa’yı görünce sinirlenir. Savaş ve Nazlı tartışır. Nazlı, Savaş’ın doğum gününe gelmeyeceğini zannederken Savaş, Nazlı’ya sürpriz hazırlamıştır.

Levent ise, Ali’nin kendi oğlu olduğunu açıklamaya karar verir.

Güneşin Kızları 25.bölüm 2. fragmanı:

emre kınay haberleri için

güneşin kızları haberleri için