Ana sayfa Sosyal Medya Günlerdir bekleniyordu, Burak Deniz sonunda konuştu! Koronavirüs haberini doğruladı

Günlerdir bekleniyordu, Burak Deniz sonunda konuştu! Koronavirüs haberini doğruladı

tarafından zk zk

Televizyongazetesi.com/Detay – Ünlü Oyuncu Burak Deniz’in koronavirüse yakalandığı şeklindeki haberler geçtiğimiz hafta medyanın gündemine geldi. atv’de Pazartesi akşamları yayınlanan Maraşlı dizisinde Celal Kün karakterine hayat veren Burak Deniz’in koronaya yakalandığı ve çekimlerin durdurulduğu konuşulmuş ancak oyuncudan ya da yapımcıdan hiç bir açıklama gelmemişti.

Kulis bilgisi olarak bir haftadır medyada dolaşan bilgi, sonunda teyit edildi! Deniz’in testinin pozitif çıktığı, karantinaya alındığı ve bu nedenle Maraşlı’nın çekimlerinin de durduğu konuşulmuştu.

Dizideki partneri Alina Boz’a da test yapıldığı ve sonucun beklediği gündeme gelmişti. Alina Boz’un bu söylentiler sonrasında sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla koronaya yakalanmadığı anlaşılmış ama Burak Deniz’in durumu merak konusu olmuştu.

atv’nin yayın akışında Maraşlı’nın kolaj bölümünün ekrana geleceği yer aldıktan sonra Alina Boz da bu duyuruyu instagram sayfasından paylaştı.

En sonunda Burak Deniz’den ve dizinin yapımcısı TİMS&B Productions’tan bir bilgi geldi. Yapım şirketi, aşağıdaki duyuru ile duruma açıklık getirdi. Duyuruda şu cümlelere yer verilmekte:

“Değerli izleyicilerimiz, değerli oyuncumuz BurakDeniz’in Covid 19 olması sebebiyle Maraşlı’nın çekimlerine bir süreliğine ara verdik. Sağlığı iyi olan oyuncumuz evinde karantina sürecicne devam etmektedir. Bu hafta oyuncularımız ve set ekibimizin sağlığı adına verdiğimiz 1 haftalık ara dolayısıyla Maraşlı yeni bölümümüz yerine özel bölümüyle ekranda olacak. Bu zorlu süreçle mücadele verdiğimiz şu dönemde tüm hastalarımıza acil şifalar diliyoruz. Bizi destekleyen ve yalnız bırakmayan izleyicilerimize teşekkür ederiz. Yeni bölümümüzle en kısa sürede görüşmek dileğiyle.”

Günlerdir bekleniyordu, Burak Deniz sonunda konuştu! Koronavirüs haberini doğruladı 8

Açıklama sonrasında Burak Deniz’in karantinada olduğu ve çekimlerin durdurulduğu belirtilirken, 1 haftalık aranın ardından yeniden çekimlere başlanacağı da ifade ediliyor. Alina Boz veya başka bir oyuncu ya da teknik ekipten bir başka kişi ile ilgili Covid 19 bilgisi de olmadığı için bir tek Burak Deniz’in koronaya yakalandığı anlaşılıyor.

Burak Deniz de bu açıklamayı sosyal medya hesabından yayınlayarak ilk kez durumu ile ilgili bir paylaşım yaptı. Oyuncu, “Geçmiş olsun dileklerinize ayrıca teşekkür ederim” notuyla yapımcının duyurusunu paylaştı…

 

Günlerdir bekleniyordu, Burak Deniz sonunda konuştu! Koronavirüs haberini doğruladı 9