Ana sayfa Sinema Gupse Özay’ın Eltilerin Savaşı filminin çekimleri tamamlandı!

Gupse Özay’ın Eltilerin Savaşı filminin çekimleri tamamlandı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com/ Detay – Ünlü oyuncu Gupse Özay, yeni filminin çekimlerinin tamamlandığını bildirdi. Instagram hesabından filmin tüm ekibiyle birlikte çekilen fotoğrafını paylaşan oyuncu, herkese teşekkür etti.

Özay, filmin 31 Ocak 2020’de vizyonda olacağını de belirtti.

Filmde Gupse Özay’ın yanı sıra başrollede Merve Dizdar, Ferit aktuğ ve Uraz Kaygılaroğlu da yer aldı. Yönetmen koltuğunda Onur Bilgetay’ın oturduğu filmin senaryosunu, başrolde de yer alan Gupse Özay yazdı.

İşte Özay’ın paylaşımı:

Altı haftalık muhteşem çekim serüveni bitti. Az rastlanır keyiflikteki setimiz, bütün ekibimiz, enerjimiz, sinerjimiz, kahkahamız… Hepsine vesile olan canım yönetmenimiz @obilgetay ‘a, uygulayıcı yapımcımız Mahir Altundağ’a @macafilms ve yapımcımız Muzaffer Yıldırım @nulookofficial’a teşekkür ederiz. İnsanın işini yaparken eğlenebilmesi ne güzel şey ?☀️????????
Eltilerin Savaşı 31 Ocak 2020’de sinemalarda.. #eltilerinsavaşı

Gupse Özay'ın Eltilerin Savaşı filminin çekimleri tamamlandı! 7

Filmin detayı:

Eltilerin Savaşı, iki elti olan Sultan ve Gizem arasında yaşanan tatlı çekişmelere, bitmek bilmeyen rekabete odaklanıyor.

Sosyal medyaya olan düşkünlükleri ile bilinen Gizem ve Sultan’ın hayatına odaklanılan filmde, eltilerin evlilik anlayışları, aile kurarken yaşadıkları ilginç olaylar anlatılıyor.