Ana sayfa Dizi Fragmanları Güvercin dizisinde yeni bir plan yeni bir oyun!

Güvercin dizisinde yeni bir plan yeni bir oyun!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Star TV ekranlarında izleyicilerle buluşmakta olan Güvercin dizisinin 12. bölümünden ön izleme görüntüleri paylaşıldı. 8 Mart Pazar akşamı yayınlanan yeni bölümde Kevsa’nın yeni planı da ortaya çıktı.

Bestemsu Özdemir’in canlandırdığı Kenan’in eski aşkı İpek karakteri yeniden oyuna dahil oluyor. Zülüf ile Kenan arasına kara kedi gibi girip Kevsa’nın istediği gibi Kenan’ı Zülüf’ün elinden alma görevi İpek’in oldu.

İpek de Kenan’ın suçsuzluğu ortaya çıkınca yeniden gönlünü ona teslim etmeye hazır. İpek ile Zülüf kavgasını 12.bölümden itibaren hissedeceksiniz.

İpek’ni yüzsüzlüğü ve Zülüf’ün de gururu arasında gidip gelen bir savaş mı yaşanacak, merakla bekleniyor.

Aşk, düşmanlığı yenebilecek mi? Kasım’ın Celil’i öldürmesini engellemeye çalışan Zeliha yanlışlıkla Nefise’yi vurmuş; bu yüzden de Nefise’nin bebeğini kaybetmesine yol açmıştır. Kavvilerle Cibranoğulları arasındaki kan davası yeniden başlar. Birbirlerine olan aşklarını itiraf edip sonunda gönüllerince yaşamaya karar veren Zülüf ve Kenan, kendilerini iki aile arasına giren yeni düşmanlığın ortasında bulurlar.

Zülüf, Kenan’a olan duyguları ve bütün bunların getirdiği zorunluluklar arasında bir tercih yapması ikileminde kalır. Torununun ölümüne sebep olduğunu düşünerek vicdan azabıyla kavrulan Zeliha’yı şimdi içeride zorlu günler ve acılar beklemektedir; çünkü Kevsa intikam için harekete geçmiştir.

Zülüf’ün, annesinin uğradığı haksızlık ve yaşadığı acılar yüzünden kahrolduğunu gören Kenan, Zeliha’yı kurtarmak için büyük bir fedakarlık yapmaktan çekinmeyecektir. Bütün bunları lehine çevirerek konağa geri dönen Kevsa, şimdi Ökkeş’le evlenerek yerini daha da sağlamlaştırdığını düşünen Nimet’le başetmek zorundadır.