Ana sayfa Dizi Analiz Güzel Günler dizisinde Atakan canını tehlikeye attı ama bunun sonuçları olumlu olacak

Güzel Günler dizisinde Atakan canını tehlikeye attı ama bunun sonuçları olumlu olacak

tarafından ker_def

Show TV’nin yapımını TMC’nin, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği dizisi ‘Güzel Günler’in dün akşam ekrana gelen bölümü bu hafta da izleyicilere kahkaha dolu dakikalar yaşattı. Sıcak, eğlenceli, neşeli bir ailenin hikayesini ekrana taşıyan dizi, sosyal medyada gündem oldu. #GüzelGünler etiketi 5 saat 20 dakika boyunca Twitter Türkiye’de TT listesinde yer aldı.

Yayınlanan bölümde; anne ve babasının İstanbul’a geldiğini duyan Altan ortadan kayboldu. Atakan, Mihran ve Selma, Altan’ı aramak için yollara düşerken Füsun ve Feyyaz ise Altan’ın kaybolduğunu hissettirmemeye çalıştı. Hakim Bey, Kıymet’i yalnız bırakmazken ailenin bu karışık günlerinde hep destek oldu. Altan’a ulaşan Atakan onu Hakim Bey’in evinde kalmaya ikna etti.

Ailenin diğer üyeleri ise Altan’ın babası Muttalip’in, Atakan ve Altan evliliğine engel olmaması için çalışmalara başladı. Annesiyle gizlice buluşan Altan babasının ortaya çıkmasıyla birlikte ailesinin yanına döndü. Atakan, Altan’ı almak için gittiğinde Muttalip’e yakalanınca olanlar oldu. Atakan, balkonda yaşanan karışıklıkta Muttalip’i aşağı düşmekten kurtarırken kendi canını tehlikeye attı. Hastaneye kaldırılan Atakan herkesin yüreğini ağzına getirdi.

Atakan’ın bu hamlesiyle Muttalip yumuşarken Altan’la evlilikleri için bir dizi istek listesi verdi. Atakan gördüğü listeyle neye uğradığını şaşırdı. Muttalip, listedeki maddelerin yerine getirilmesi karşılığında Altan ile evlenmesine müsaade edeceğini söyledi.

Güzel Günler’in on ikinci bölüm tanıtımı izleyiciyle buluştu. Atakan ve Altan evlenmeleri için şart koyulan listeyi tamamlamak için çaba gösterirken ikili arasında gerginlik yaşanıyor. Tanıtımda Altan’ın “Bitti bu iş!” sözleri dikkat çekiyor.

Oyuncu kadrosunda Binnur Kaya, Ecem Erkek, Leyla Tanlar, Zeynep Çamcı, Olgun Toker, Burak Dakak ve Yıldıray Şahinler, Seray Gözler, Oya İloğulları, Orkuncan İzan, Duygu Köse’nin yer aldığı ‘Güzel Günler’in yönetmen koltuğunda Osman Taşçı otururken, dizinin senaryosu Selin Tunç imzası taşıyor.

Güzel Günler yeni bölümüyle Pazar akşamı saat 20.00’de Show TV’de!