Hadi Be Oğlum 1. Fragmanı Yayınlandı! Hadi Be Oğlum ilk kez Fox TV’de

13 Eylül 2018 Perşembe, 00:02
Hadi Be Oğlum 1. Fragmanı Yayınlandı! Hadi Be Oğlum ilk kez Fox TV’de

Hadi Be Oğlum 18 Eylül Salı 20.00’de TV’de ilk kez FOX’ta izleyicilerle buluşacak. Kıvanç Tatlıtuğ hayranları bu filmi kaçırmamalı. Vİdeodan Hadi Be Oğlum filminin 1. tanıtımını bulabilirsiniz.

Kıvanç Tatlıtuğ ile Büşra Develi’nin başrollerinde yer aldığı Hadi Be Oğlum, hayatını oğlu Efe’ye adayan balıkçı Ali’nin hikâyesini anlatıyor.

Özet ve Detaylar

Bir balıkçı olan Ali, hayatını küçük oğlu Efe’ye adamıştır. Ali’nin bu hayatta tek tutunduğu dal oğlu Efe olsa da, Efe diğer çocuklardan farklıdır. İletişim sorunu olan Efe, gülüp oynayan, duyduklarına tepki verebilen bir çocuk değildir. Oğluyla bağ kurmaya çalıştıkça daha da yalnız hisseden Ali’nin en büyük isteği ise, oğlunun onu anladığını bilmektir. Babasının, annesinin ve sevdiği kadının anılarının yükünü de içinde taşıyan acılı babanın oğluna duyduğu sevgi, ikisinin de hayatını şekillendirecektir… Bir baba ile oğul hikayesinin anlatıldığı filmin yönetmenliğini Bora Egemen üstleniyor. Kıvanç Tatlıtuğ’un balıkçı Ali’yi canlandırdığı filmde Alihan Türkdemir Efe karakterine hayat veriyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Büşra Develi ve Yücel Erten yer alıyor.

 

büşra develi haberleri için

hadi be oğlum haberleri için