SON DAKİKA
16 Ağustos 2022 21:47

SON HABERLER

Hadise’nin yıllardır biriktirdiği mal varlığıyla ilgili şok iddia!

Şarkıcı Hadise’nin başı kardeşleriyle büyük dertte! Annesinin intihar olayından sonra kardeşleri ile arası bozulan Hadise’nin bu kez de yıllardır yaptığı birikimleri gitmek üzere!

Belçika doğumlu Hadise’nin Türkiye’de kazandıklarının vergisini vermemek için 13 yıldır bu yana kazandıklarını, ablasının üzerine kayıt ettirmesi başını ağrıtabilir.

Kısa süre önce ailesiyle kanlı bıçaklı olan ve onlarla ayrılık noktasına gelen şarkıcı Hadise’nin ablasıyla olan husumeti daha da büyüyecek gibi görünüyor…

13 yıldan bu yana Türkiye’de boy gösteren ve çok iyi paralar kazanan Hadise’nin bu işlerinden kazandığı paraları, vergilerden kurtulabilmek adına ablasının adına açılmış bir şirkete yatırdığı ortaya çıkan Hadise şimdilerde bu paraları ve malvarlığını üzerine almaya çalışıyor. Üzerinde sadece bir ev kayıtlı olan Hadise’nin şimdilerde malvarlığını geriye almak adına mahkemeye koştuğu söyleniyor. 2. Sayfa adlı programın gündeme getirdiği iddialara göre Hadise’nin ablasının malları kardeşine verme niyeti yok. (Sözcü)

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler