SON DAKİKA
23 Mayıs 2019 10:19

SON HABERLER

Halit’ten flaş karar! Yıldız’ı boşuyor! Yasak Elma yeni bölümde sürpriz gelişmeler şaşırtacak

Fox TV’de yarın akşam 43. bölümü yayınlanacak olan Yasak Elma dizisinde Yıldız, Erim’in vurulmasının ardından bir şok daha yaşayacak!

Başrollerinde Onur Tuna, Sevda Erginci, Eda Ece, Şevval Sam ve Talat Bulut’un yayınlandığı dizinin geçtiğimiz hafta ekrana gelen bölümünde Yıldız’ın babası Mustafa, Halit’i vurmak isterken Erim’i vurmuştu.

Televizyongazetesi/Detay – Yerde kanlar içinde yatan Erim’i gören Halit perişan olmuştu. Yeni bölüm tanıtımında Erim’in iyi olduğu ve hastaneden çıkacağı öğrenildi.Yıldız ve annesi Asuman Erim’i hastanede ziyaret etmek istediğinde Ender’in tepkisiyle karşılaşıyorlar.

Ender “Ne yüzle buraya geliyorsunuz” derken, Halit de Yıldız’a “Senin yüzünden oğlum ölüyordu” diyerek tepki veriyor.Olanlar yine Yıldız’ın başına patlarken, hiç tahmin etmediği bir gelişme de yaşanacak.Erim, hastane çıkışında eve gitmek istemiyor. Annesinin yanında kalmak isteyen Erim’in bu isteğine babası da onay verirken, Halit de Yıldız’a Ender’de kalacağını söylüyor.

Yıldız, bu duruma çok şaşırırken, daha da büyük bir şok geliyor. Halit, Yıldız’dan boşanacağını söylüyor.Anlaşılan yeni bölüm oldukça heyecanlı ve sürprizli gelişmelerle geliyor.İşte Yasak Elma 43. bölüm tanıtımı:SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?Kaya’nın Ender’den gizli test yaptırması Ender’i çileden çıkarır. Yıldız ise Kaya ve Ender ilişkisini ispatlamak ve Ender’i şirketten göndermek peşindedir.

Zeynep ve Alihan hak ettiği mutluluğa kavuştuklarını zannederken, parasını bitirip şehre dönen Mustafa’nın ise Ender’le tanışması olayların gidişatını değiştirecektir. Yıldız, Ender’in yaptığının karşılığını çok ağır bir şekilde vermek için harekete geçer. Bütün kapılar yüzüne kapanan Mustafa ise gözü dönerek herkesin hayatını değiştirecek korkunç bir karar verir.

İlgili Haberler