SON DAKİKA
7 Aralık 2022 20:28

SON HABERLER

Halka dizisinin oyuncuları, tatilde buluşup koyu bir sohbete daldı!

Televizyongazetesi/Detay – TRT1 ekranlarında yayınlanan Halka dizisinde oynayan Kaan Yıldırım ve Ahmet Mümtaz Taylan, sezon arasında buluştu.

Usta oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan ile genç oyuncu Kaan Yıldırım’ın koyu bir sohbete daldıkları fotoğrafta, ikilinin tatilde olduğu anlaşılıyor.

Kısa bir süre önce eşi Ezgi Eyüboğlu ile ani boşanma kararıyla gündeme gelen Yıldırım, ustası Taylan’ı dört kulakla dinlerken çekilen bir fotoğrafını, anlamlı bir sözle tamamlayarak paylaşmış.

İşte Kaan Yıldırım’ın o paylaşımı:

“Gitmeye deger yerlerin kestirmesi yoktur” Paulo Coelho

KAAN YILDIRIM KİMDİR?

Kaan Yıldırım, 24 Aralık 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Londra’da Brunel Üniversitesi Pazalama bölümünde eğitim aldı. Ardından oyunculuk eğitimleri almaya başlayan Kaan Yıldırım ilk kez Kayıp dizisinde kameralar karşısına geçti.

Televizyonda Ulan İstanbul, Adı Mutluluk ve Kalbim Yangın Yeri dizilerinde rol aldı. Yok Artık ve Ümmü Sıbyan: Zifir filmlerinin yapımcısı olan oyuncu Yok Artık 2 filminin hem yapımında hem de oyuncu kadrosunda yer aldı.

Kaan Yıldırım geçtiğimiz yıllarda Ezgi Eyüboğlu ile hayatlarını birleştirdi.

Şimdilerde TRT 1 ekranlarında yayınlanan Halka dizisinde Kaan Karabulut karakterine hayat veren Kaan Yıldırım, kendisi gibi oyuncu olan Ezgi Eyüboğlu ile evlidir. Kaan Yıldırım 1.80 metre boyunda, 73 kilo ve Oğlak burcudur.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler