SON DAKİKA
9 Aralık 2022 23:42

SON HABERLER

Hande Erçel acıyı paylaştı, bu sefer ne güldürdü ne de iltifatlar yağdı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Hande Erçel için 10 Ocak artık kara bir gün! Sen Çal Kapımı dizisinde Eda karakterine hayat vermekte olan ünlü oyuncu Hande Erçel, bugün instagram hesabından yaptığı paylaşım ile acısını takipçileri ile paylaştı. Oyuncu, 18.4 milyon takipçisinin bulunduğu hesabından genellikle tüm paylaşımlarını yoruma açık tutuyor. Ancak bu sefer ki paylaşım yoruma kapalı.

10 Ocak 2019 tarihinde annesi Aylin Erçel’in vefatı ile sarsılan oyuncu, 2 yıldır bu büyük acıyı yüreğinde taşıyor… Erçel’in bugünkü aile kolajı yaptığı paylaşımı da takipçilerinin yüreklerini yakan bir fotoğraf oldu. Ünlü oyuncunun ailesiyle birlikte küçüklüğünden bugüne güzel anılar yaşadığı anlardan bir kolaj hazırlaması dikkat çekti.

İlk 1 saat içinde 1 milyona yakın beğeni alan paylaşım aslında oyuncunun 2 yıldır içinde duran büyük acının ve özlemin de bir yansımasıydı.

Erçel, “Seni çok özledim Anne” notuyla da duygularını kelimelere döktü. İşte ünlü oyuncunun annesinin 2. ölüm yıldönümünde yaptığı paylaşım:

Aylin Erçel, 2019 yılının yaz aylarından itibaren yoğun bir kanser tedavisine başlamıştı. Hande Erçel de tüm işini gücünü, hatta aşkını bir kenara bırakarak annesine destek olmuştu.

Erçel, uzun bir aradan sonra Halka isimli TRT1 dizisine başladığı sevin yaşadığı 2019 yılının Ocak ayında, annesinin acı vefatı ile karşılaştı ve büyük sarsıntı yaşadı. Dizideki rolüne devam eden ve acısını da ablası Gamze Erçel ve yakın dostu Burcu Özberk ile birlikte atlatmaya çalışan oyuncu, annesine olan özlemini de bugün bir kez daha dile getirdi.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler