SON DAKİKA
1 Şubat 2023 19:15

SON HABERLER

Hande Erçel’in paylaşımı hayranlarını hazırlıksız yakaladı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Hande Erçel dil çıkardı, sosyal medyada olay oldu! Ünlü oyuncu Hande Erçel, 2 yeni dizi hazırlığı yaptığı dönemde koronavirüs salgınının çıkması ile evine kapanmıştı. Yeğeni Aylin Mavi ile fotoğraflarını instagram hesabından paylaşan oyuncu, sempatikliği ile göz doldurdu.

Mavi bebeğin güzelliği ve teyzesi gibi dil çıkarması ise ayrı bir hoşluk oldu. Erçel’in fotoğrafı instagram hesabınan yayınlamasından sonra özellikle twitter’da gündem olması, binlerce mesaj paylaşılması dikkat çekti.

Hayranları ünlü oyuncunun yeğeni ile neşeli hallerine adeta bayıldı. Sosyal medyada yapılan yorumlarda “Beklenen fotoğraf gelmiştir. Aynılar resmen ya yerim sizi”diyen hayranları benzerliğe de şaşırdı.

“Yeni zaafım artık sizsiniz” diye mesaj bırakan Erçel hayranları, Aylin Mavi bebeğin sevimliliğine de fena düştü. Bir takipçi “Çok hazırlıksız yakalandım bu güzelliğe.. Allah’ım bu nedir yiyeceğim” diye mesaj bıraktı.

Bir başka takipçi ise “Deliriyorum ya nasıl bu kadar aynı ve tatlı olabiliyorsunuz, boşuna demiyorum en güzel teyze-yeğen diye” şeklinde yorumda bulundu.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler