SON DAKİKA
27 Haziran 2019 09:32

SON HABERLER

Hande Kazanova Dolunay için uyardı: İçinizdeki canavarı durdurun!

Astroloji konusundaki değerlendirmeleriyle dikkat çeken Hande Kazanova, Dolunay’ın gerçekleştiği dönemde nelere dikkat edilmesi gerektiğini anlattı.

Televizyongazetesi/Detay

Instagram sayfasından Dolunay’ın etkileri ve bu süreçte neler yaşanabileceğini aktaran Kazanova, özellikle kafasına göre hareket etme isteği yüzünden yaşanabilecek sorunlara dikkat çekmekte.

Haklıyken haksız duruma düşmemek gerektiğini hatırlanan Hande Kazanova, Terazi burcunun dengeleyici yönünden faydalanma yollarını da anlattı.

İşte Hande Kazanova’nın paylaşımı:

İÇİNİZDEKİ CANAVARI DURDURUN

Dolunay modu açık. 19 Nisan saat 14:13 itibarıyla Terazi burcunun son derecesinde Dolunay gerçekleşiyor!

Birkaç gün öncesinden hissetmeye başladığımız dolunay, geçen ay 21 mart’ta oluşan Dolunay’ın tamamlayıcı niteliğinde. Kim ve ne olduğumuz öne çıkmak isterken, hızla kararlar almaya ve kendi bildiğimizi okumaya istekliyiz. İçimizde inanılmaz bir çoşku ve değişme isteği olabilir diğer taraftan Güneş’in tam karşısında konumlanan Ay denge ve onaylanma isteğimizi, kafasına göre hareket etmek isteyen tarafımıza hatırlatmaya çalışıyor.

Ay- Uranüs karşıtlığıyla çok çabuk tepkiler vermeye, travmatik ve kaoslu durumlara çekilmeye meyilli olabiliriz. Değişim, heyecan ve özgürlük isteğimiz bugünlerde yüksek olabilir. “Ama bu haksızlık” en çok Terazi insanlarının kullandığı bir cümledir, haksızlıklara karşı umarsızca savaşan bu burcun insanı bazen adaletli olacağım diye ipin ucunu kaçırabilir. Haklıyken haksız duruma düşmemek her tür yaşayacağımız olayda önemli olacak.

Bu dolunayda ilişkilerimize ve yolumuza kimlerle devam edeceğimize karar veriyoruz. Büyük kararları dolunay zamanı öfke ve sorunla değil, etki geçtikten sonra akıl ve mantıkla almalıyız. O zaman Terazi burcunun denge ve adaletinden yeteri kadar faydalanmış olacağız. Burada sadece bir bölümünü okuduğunuz yazımın tamamını şimdi sitemden okuyabilirsiniz. Sonrasında yorumlarınızı bırakmayı unutmayın!

Gerginliklerden ve uyumsuzluklardan uzak güzel ve tamamlayıcı bir dolunay diliyorum… #dolunay #fullmoon #libra #terazidolunayı #bluemoon #denge #uyum #karşıtlık #tamamlanma #sonaerdirme #hayatfarkedenegüzel #değişim #astroloji #handekazanovaileastroloji

HANDE KAZANOVA KİMDİR?

İzmir’de ilk, orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra, 1992 yılında İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nü kazandı.

Hande Kazanova’nın oyunculuk ve sunuculuk serüveni, İstanbul’da bir üniversite öğrencisiyken, arkadaşı adına doldurduğu formla katıldığı Yeni Asır Fuar Blendax güzellik yarışmasında üçüncü oldu. Kazanova, 1993 yılında Star Güzellik yarışmasında 4. oldu. Ardından Japonya‘da yapılan Miss İnternatonial yarışmasında ilk ona girerek Türkiye’yi temsil etmiştir. TRT İstanbul Radyosunda tiyatroculuk dersleri alan Hande Kazanova 2000 yılında Kiss TV’de kendi adını taşıyan VJ Hande Kazanova programını sundu. Ekran yüzü olarak başarılı bir geçmişe sahip olan Hande Kazanova, daha sonra astrolojiye merak sardı. Aldığı eğitimle, başarılarına bir yenisini katan Kazanova, yakın geçmişte astroloji yazarı olarak hayranlarının karşısına çıktı.

İlgili Haberler