SON DAKİKA
27 Haziran 2019 09:09

SON HABERLER

Hande Kazanova, yeni haftada Ay’ın Boğa burcuna geçmesiyle neler yaşanabileceğini anlattı…

Oyunculuğa ara veren ve son yıllarda burç yorumlarıyla dikkat çeken Hande Kazanova, yeni haftada Ay’ın Boğa burcunda olmasıyla birlikte ortaya çıkabilecek durumları instagram sayfasından paylaştı.

Yeni haftada maddi alana ve bize keyif veren konu ve olaylara odaklanarak başlayacağımızı ifade eden Hande Kazanova, önemli işleri haftanın ilk günü 11:28’e kadar bitirmenin doğru olacağını vurguluyor

Çarşamba günü Jüpiter’in yay burcunda gerilemeye başlayacağı bilgisini veren Hande Kazanova,”Şimdiye kadar bize hangi alanda şans ve fırsat tanıdıysa şimdi bu fırsatları ve şansları gözden geçirmeye başlıyoruz. Bu haftanın en önemli günleri Çarşamba ve Cumartesi günleri. Önemli işlerimizde desteklenmeyecek, ego sürtüşmelerine açık olacağız” açıklamasını yaptı.

Cuma günü güzel şansların elde edilebileceğini belirten Kazanova, bir de uyarıda bulunarak “Bu şanslara yaklaşımımız baştan savma ve aşırı iyimser olmamalı, tutamayacağımız sözler altına girmemeliyiz” diye konuşuyor.

Pazar günü ise hayattan alacağımız keyfin yüksek olacağını ifade eden Hande Kazanova,  “Kendimizi mutlu, şanslı ve iyimser görebiliriz” dedi.

HANDE KAZANOVA KİMDİR?

İzmir’de ilk, orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra, 1992 yılında İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nü kazandı.

Hande Kazanova’nın oyunculuk ve sunuculuk serüveni, İstanbul’da bir üniversite öğrencisiyken, arkadaşı adına doldurduğu formla katıldığı Yeni Asır Fuar Blendax güzellik yarışmasında üçüncü oldu. Kazanova, 1993 yılında Star Güzellik yarışmasında 4. oldu. Ardından Japonya‘da yapılan Miss İnternatonial yarışmasında ilk ona girerek Türkiye’yi temsil etmiştir. TRT İstanbul Radyosunda tiyatroculuk dersleri alan Hande Kazanova 2000 yılında Kiss TV’de kendi adını taşıyan VJ Hande Kazanova programını sundu. Ekran yüzü olarak başarılı bir geçmişe sahip olan Hande Kazanova, daha sonra astrolojiye merak sardı. Aldığı eğitimle, başarılarına bir yenisini katan Kazanova, yakın geçmişte astroloji yazarı olarak hayranlarının karşısına çıktı.

İlgili Haberler