SON DAKİKA
28 Kasım 2022 17:10

SON HABERLER

Hande Soral, koronavriüs sayesinde eşi İsmail Demirci’ye kavuştu!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Evde kapalı kalmak Hande Soral’a yaradı! Ünlü oyuncu Hande Soral ve İsmail Demirci çifti, koronavirüs salgını sonrasında kendilerini evlerine kapattı. İki ünlü oyuncu da uzun zamandır birbirlerinden ayrı olmanın hasretliğini bu sayede gidermiş oldu.

Kuzey Yıldızı dizisine 2019-2020 sezonunun başında başlayan İsmail Demirci, Ordu’daki çekimler nedeniyle eşinden uzun süreler ayrı kalmak durumundaydı. Ayrıca Hande Soral’ın da çeşitli etkinlikler, Müstakbel Damat filminin çekimleri ve Dali’nin Kadınları isimli tiyatro oyuncu çalışmaları nedeniyle yoğun bir gündemi vardı.

Koronavirüs salgını sonrasında evlerine çekilen çift hallerinden memnun. Soral, instagram hesabından yaptığı paylaşımla “Biz ailecek evdeyiz, uzun zamandır birada olmamıştık. Sohbet ediyoruz, yemek yapıp yiyoruz, filmler diziler seyrediyoruz, oyunlar oynuyoruz… Bir süre daha evde birlikte olmanın tadını çıkaracağız” diyerek mutluluğunu sergiledi.

Takipçilerine de evlerinde kalmaları tavsiyesini veren oyuncu, “Hem kendi sağlımız hem de sevdiklerimizin sağlığı için… Zorunlu olmadıkça evimizde kalalım ki en yakın zamanda hep beraber eski sağlıklı günlerimize dönebilelim” diyerek dikkat çekti.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler