SON DAKİKA
19 Eylül 2019 20:25

SON HABERLER

Hazal Kaya, Bizim Hikaye itirafı ile çok şaşırttı! Hiç inanmamış!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Geçtiğimiz haftalarda final yapan Fox TV’nin Bizim Hikaye dizisiyle ilgili, Hazal Kaya’dan çok ilginç bir itiraf geldi!

Burak Deniz ve Reha Özcan ile başrolünde oynadıkları dizi hakkında youtube’da yer alan “Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler” isimli programda konuşan Hazal Kaya, başlangıçta diziye hiç inanmadığını anlattı.

Tüm dünyada çok izlenen Amerikan dizileri arasında yer alan Shameless’in Türkiye uyarlamasını ilk duyduğunda ‘olur’ gözüyle bakmadığını söyledi.

Kaya, Fatih Aksoy’dan yerli uyarlamayı duyduğu zaman neler düşündüğünü ilk kez anlattı.

Dizinin yapım şirketi Med Yapım’ın sahibi Fatih Aksoy’a “Yok canım olur mu öyle bir şey” diyerek ilk tepkisini gösterdiğini anlatan Hazal Kaya, gay karakterinin olmaması konusuna da değindi.

Hazal Kaya’nın, Bizim Hikaye ile ilgili açıklamaları şöyle:

“Ben inanmadım. Fatih beye ilk şey yapan benim. Yok canım olur mu öyle şey falan dedim. Orada mevzu şu, bu işi uyarlıyor musun, uyarlamıyor musun? (gay karakteri için) İş aslında bir İngiliz işi. Ben 2012’de Shameless’i ilk kez izlemiştim. Ona bana çok İngiliz geldi. Amerikan versiyonunda burayla daha uygun çok ulusluluk durumu var. Amerikan versiyonunda bizim izlemeye alıştığımız bir hikaye ve ambiyans var. Shameless’in Türkiye adaptasyonu, ilk yapılacağı zaman Fatih bey yapacağım dedi. Sonra yapmama kararı aldı. O iş bir kaç kere el değiştirdi. O iş defalarca el değiştirdi. Önce Kanal D’de olacaktı, olmadı. El değiştirdikçe sürekli bana teklifi geldi. Ben sürekli bilmiyorum dedim. Dizinin da fanı olarak emin olamıyorum. Siz ne anlatmak istiyorsunuz bu işi buraya uyarlayarak, ben anlayamadım dedim. Bu işin isminin Shameless olması bile ironik. Fazla gelecek bir iş bana. Fatih Aksoy bu sektörün en eskilerinden. O şunu söyledi: Bu acayip bir kardeşlik ve aile hikayesi var. Her şeyi bir kenara bırakalım, Shameless’in nasıl sistem dertleri olduğunu. 5 kardeşine ve babasına bakan sarhoş bir babanın 6 çocuğu hikayesini istersen Endonezya’ya uyarla, bu hikaye her yerde tutar. Çünkü bu hikaye her yerde var dedi adam…”

Detayları videoda bulabilirsiniz:

İlgili Haberler