SON DAKİKA
30 Ocak 2023 20:20

SON HABERLER

Hazal Kaya kararını verdi, hayranları destekledi!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Hazal Kaya, oğlu Fikret Ali’yi 2019 yılının Kasım ayında dünyaya getirdi. Oyuncu, sonraki süreçte ekranda yer almayarak oğlunu büyütmeyi tercih etti.

Geçen yıl uzun bir aradan sonra Benden Ne Olur isimli sinema filmi ile yeniden setlere dönüş yapınca hayranları çok mutlu oldu. Film henüz gösterilmedi ama tüm sahnelerin çekimleri tamamlandı ve vizyon için de 29 Kasım tarihi açıklandı. Hazal Kaya, ayrıca Netflix’te yayınlanacak Pera Palas’ta Gece Yarısı isimli dijital dizi projesinde de yer aldı.

Ünlü oyuncunun bu dizisiyle ilgili çekimler tamamlandı ve Netflix’in 2022 yılında yayınlaması bekleniyor. Oyuncunun yeniden televizyon dizilerine dönme kararı ise hayranlarını çok memnun etti.

Hazal Kaya, Bizim Hikaye ile büyük bir başarı kazanmıştı. Bu projeden iki buçuk yıl sonra ünlü oyuncu bu sefer Fox TV dizisiyle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Ali Atay ile evli olan Hazal Kaya özel hayatında mutlu bir dönem yaşıyor. İş yaşamında ise üst üste projelerde yer alan Hazal Kaya, hayranları ile farklı rollerle karşılaşmak için çalışıyor.

Medyapım’ın sahibi Fatih Aksoy ile anlaşma yapan Hazal Kaya, Oasis isimli dizinin yerli uyarlamasında başrolde yerini alacak. Oyuncunun yeni dizisindeki partnerinin ise Buğra Gülsoy olacağı ortaya çıktı. Maraşlı dizisini yönetmen Arda Sarıgün’ün yönetmenliğini yapacağı yeni dizi için hazırlıklar devam ediyor.

Hazal Kaya hayranları ise ünlü oyuncuyu iki buçuk yıl aradan sonra yeniden dizi setlerinde göreceği için son derece mutlu ve gelişmeleri heyecanla bekliyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler